reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dorcia jak się czujesz? Absolutnie nie chce Cię straszyć ale jeżeli mocno boli i nic nie było widać na usg to jedź na IP-moze to ciąża pozamaciczna niestety

Napisane na HTC U Play w aplikacji Forum BabyBoom
Nic nie było widać bo byłam na wizycie w dniu zrobienia testu :) musiałam iść po receptę na zastrzyki :) siła rzeczy nie można było niczego zobaczyć :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chodzi Ci o amniopunkcje?

A myslalas o "wolnym plodowym DNA"? Jest drogie ale nieinwazyjne.



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Tak, chodziło mi o amniopunkcje. Wiem jednak że jest ryzykowna Dzięki za podpowiedź z tym drugim badaniem, muszę się dowiedzieć jak to u nas cenowo wygląda ☺
 
@mama_zuzanki, niestety, bardzo drogie jest :( ale nieinwazyjne bo badanie wykonuje sie z Twojej krwi. Nie ma ryzyka poronienia.

Poczytaj o nim i zobacz ktore byloby lepsze dla Ciebie i jak to wyglada cenowo. Nie wiem czy w PL jest refundowane.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurcze bo nie mam sie jak dostac teraz do gina a sasiadce zostaly dwie globulki mam nadzieje ze nie zaszkodze dzidzi.a to raz dziennie czy 2 razy dziennie?po ilu globulkach infekcja ci przeszla???
Ja miałam zapisane przez lekarza 6 globulek, jest ok. W ogóle nie czułam żadnej infekcji ale skoro lekarz tak twierdził...
Ale to są leki na receptę, bez konsultacji z lekarzem bym nie brała...
 
Cześć dziewczyny Wpadłam się tylko przywitać [emoji4]Mam nadzieje ze u was wszystko w porządku
Nadrobie zaległości w weekend bo ten tydzień był dla nas mega zabiegany Ale na szczęście już piątek jutro [emoji4]
Dopadły mnie mdłości poranne Musze wstawać conajmniej ze 2 godziny wcześniej zanim wyjdę do pracy żeby w miarę dojść do siebie [emoji6]
Super ze juz niektóre z was widziały maleństwa na USG Ja muszę jeszcze ze 2 tygodnie poczekać
Dzieciaki moje jeszcze nic nie wiedza ze jestem w ciąży I nie wiem kiedy im mam to powiedzieć Strasznie się boje ze coś może znów pójść nie tak i będą to przezywać tak jak ostatnio
Chyba im powiemy dopiero po połówkowym usg o ile sami się wczzesniej nie domyśla [emoji6]
Trzymajcie się cieplutko


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Witam można sie dołączyć?

Przeczytałam wątek i przykro mi z powodu straty kilku maluszków. Oby nie było więcej złych wieści.

Któraś z Was pytała o wegetarianizm. Ja nie jem mięsa. Jem ryby. Zaczęłam je jeść w poprzedniej ciazy i tak mi zostało. W zasadzie jestem jaroszka. Nie smakuje mi mięso i dlatego go nie jadam.

Termin mam na 6 luty. 7 tydzien ciazy. Mdłości bolesne piersi zmęczenie(bleeee) chciałabym zeby sie juz to skończyło i mogła cieszyć sie ciaza.
 
reklama
Mnie niestety też dopadły mdłości :/
I chumory, dziś się tak wydarłam na męża że, aż mi głupio, a dostało mu się za to że rozmawiał z sasiadką ;P zostawił mnie samą z gośćmi, których zaprosił i poszedł sobie z sąsiadką porozmawiać gamoń :)
 
Do góry