reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jakos tak mam wrazenie, ze cos malo lutowek jest. Spokojnie na watku jest i nie ma potopu postow. W tamtym roku na styczniowkach to ogranac nie moglam wszystkiego.
Chociaz pewnie jeszcze sporo dziewczyn dojdzie z terminem na koniec lutego :)

Ja sie moze w nastepnym tygodniu zbiore zeby sie umowic na pierwsze USG :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Juz po wizycie.. Mam przyjsc za tydzien. Jak nic nie bedzie to dostane skierowanie do szpitala po tabletki poronne dopochwowe.. Mowil ze cos tam sie dzieje w jednym "rogu" i poczekamy

Jest nadzieja kochana!!!Oby fasolek zaczął rosnąć!!!Trzymam mocno kciuki &&&

Ja mam dzisiaj totalnego lenia,ugotowałam dzisiaj zupkę warzywna,miałam takiego smaka na nią już od kilku dni,synuś też pojadł,cieszę się bo starszak tak jak tatuś nie lubi zup więc przynajmniej z młodszym mogę podjadać :) i większe chęci do gotowania zup :)

85993e3k1kxxnp4v.png
 
Pytanie do pracujących dziewczyn- do kiedy macie zamiar pracować?
Ja tak daleko nie wybiegam, na razie pracuję, bo nikomu nie powiedziałam, powiem jak na usg 20.06 będzie wszystko dobrze, ale tylko szefowi z prośbą o dyskrecję, bo być moze będę musiała pracować z domu lub wziąć trochę wolnego. Zobaczymy jak się ciąża będzie rozwijać, mam taką pracę, że śmiało mogę pracować do jakiegoś 5 miesiąca.
 
Mysiaka92 trzymam kciuki! &&

Ssabrinaa Ty też 3 dziecko, dobrze wywnioskowalam? ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
pewnie każda z Was codziennie nagniata cycki żeby sprawdzić czy aby na pewno bolą :) ja niestety też do nich należę :) po trzech stratach mój umysł nie funkcjonuje dobrze,ale tylko spokój i wiara mogą Nas uratować :) dopóki jest nadzieja to trzeba się jej trzymać...każda ciąża rozwija się w swoim tempie :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Hahaha myślałam że tylko ja tak mam :-D
 
Hehe ja też choć wczoraj wcale nie musiałam nagniatac bo darly jak szalone [emoji14]

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj rano wlasnie przez cycki sie poryczalam bo stwierdzilam, ze bola mniej niz przedwczoraj [emoji23]

@mavika za kazdym razem ide do toalety jak na sciecie a w toalecie co zdejmuje gatki to stan przedzawalowy.
Kiepsko z moja glowa [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wczoraj rano wlasnie przez cycki sie poryczalam bo stwierdzilam, ze bola mniej niz przedwczoraj [emoji23]

@mavika za kazdym razem ide do toalety jak na sciecie a w toalecie co zdejmuje gatki to stan przedzawalowy.
Kiepsko z moja glowa [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Głupie z Nas baby :) ale niestety tego nie zmienimy :/

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry