reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Nie martw się - zaczyna się nowy cykl i kolejna szansa [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Gratuluje Dziewczyny pięknych wyników!! [emoji173]️[emoji173]️
@Brazowooka głowa do gory [emoji8] kolejny cykl, kolejne szanse, chociaz wiem jak boli to oczekiwanie i te niepowodzenia


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Daje rade, dzięki za słowa wsparcia. A wam z całego serca kibicuje. [emoji173]️

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Brazowooka na pewno sie uda nastepnym razem!

Ja dzis zrobilam drugi test, po poludniu. Druga krecha nadal jest. O tych torbielach sie nasluchalam i troche mam pietra, ale bedzie co ma byc.
 
To podobnie jak ja ostatnia mialam 25 kwietnia wczoraj bylam na wizycie i bylo wodac pecherzyk z małą kropeczka kolejna wizyta za dwa tygodnie
 
@Brazowooka na pewno sie uda nastepnym razem!

Ja dzis zrobilam drugi test, po poludniu. Druga krecha nadal jest. O tych torbielach sie nasluchalam i troche mam pietra, ale bedzie co ma byc.
Nie martw się na zapas torbiela :) masz w domu duphaston albo luteine? A dziewczynom gratuluję wysokich bet :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej i ja mam wyniki bety, nie wiem czy nie za nisko bylo 37mlU a jest 76mlU. Rośnie, tylko czy nie powinno byc wiecej skoro @ byla 10.05 ? Chyba ze owulacja byla pozniej i po rpstu jest wczesniej niz 4 tydzień? No ale chyba nie ma co sie martwic skoro na razie rosnie ? :)
 
reklama
Hej i ja mam wyniki bety, nie wiem czy nie za nisko bylo 37mlU a jest 76mlU. Rośnie, tylko czy nie powinno byc wiecej skoro @ byla 10.05 ? Chyba ze owulacja byla pozniej i po rpstu jest wczesniej niz 4 tydzień? No ale chyba nie ma co sie martwic skoro na razie rosnie ? :)

Moim zdaniem jest dobry przyrost, a ciąża jeszcze młoda. Nawet jesli liczyć "standardowo", to owulacje miałaś około 25 maja wiec jestes naprawdę świeżo po zapłodnieniu. Beta powinna po dwóch dobach zwiększyć sie o jakieś 80% wiec przyrost jest jak najbardziej ok [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry