reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mysle ze bedzie juz widac:) ja mialam ostatnia @ 4.05 i tez chyba 5 tydzien sie zaczol? A ty kiedy mialas ostatnią @??:)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś będzie, tylko pewnie serduszka jeszcze nie zobaczysz. Ale fajnie że już rozmowę w pracy masz już za sobą. Ja myślę powiedzieć dopiero w następnym tygodniu. Jak już będę po wizycie u gina.
 
Martula ja mysle ze nie zobaczysz zbyt duzo. Ja poszlam za szybko i kazal przyjść ok 7-8tyg

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
martula1985 super że w pracy już sobie załatwiłaś wszystko,odpoczywaj teraz ;) co do wizyty to w 5tc najprawdopodobniej zobaczysz pęcherzyk na serducho jest za wcześnie.
Ja zaraz wychodzę starszaka do szkoły zaprowadzić po tygodniowej przerwie :)

Za wszystkie wizyty mocno zaciskam kciukasy brzuchatki &&&&&&

85993e3kh6uv52oc.png
 
reklama
Dziewczyny póki co mam nas tyle i tylko tyle terminów , jeśli mam kogoś dopisać lub coś zmienić to proszę o info .
 

Załączniki

  • upload_2017-6-5_11-50-21.png
    upload_2017-6-5_11-50-21.png
    4,1 KB · Wyświetleń: 113
Do góry