reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Mnie w pierwszej nastraszyli pustym i wiem jak to sie ciezko przechodzi.. Ale pojawilo sie pozniej i ma juz 19msc.
Wlasnie kobity.. Przytylyscie cos?

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Myślę że jutro po wizycie jesli okaże się wszystko ok to będę już spokojniejsza :) przynajmniej na chwilę [emoji23]

Co do wagi to póki co w miejscu stoi [emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za wasze wizyty:) musi byc dobrze.. mnie pobolewa dol brzucha martwie sie czy to od tego kaszlu? Czy cos moze jest nie tak? Nie wiem czy nie pojade jednak w tym tyg do lekarza..bo do 20.06 duzo czasu...

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam z rana!

Z nerwów to z toalety bym chętnie nie wychodziła[emoji23]

Ale niestety trzeba się zbierać, miłego dnia życzę[emoji5]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Będzie dobrze. Mnie od rana też boli, jakby lewy jajnik. Ale posiłkuje się magnezem. Ja chodzę prywatnie. Bo na NFZ to żaden mi nie podszedł. U nas od rana szaro, buro i ponuro. I z nastrojem też kiepsko. Miłego dnia życzę
 
reklama
Do góry