reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Hej! Ja kupowałam ubrania z Bonprix ze względu na sporą rozmiarowke jeśli chodzi o wzrost. Proponuję czytać komentarze pod ubraniami, bo z reguły rozmiar jest zawyżony. Teraz się zastanawiam nad zakupem kurtki Link do: Parka ciążowa z miękką podszewką z polaru

Jeśli kupisz to daj znać jak się sprawdza :)
Spróbuję najpierw przejść do lumpka, jak nic nie będzie to zostanie chyba tylko internet.
Marzę o ogrodniczkach i też nie mam pomysłu gdzie ich szukać.
A jeśli szukacie legginsow to wiem że na Tchibo są, niestety nie miałam szansy ich zobaczyć bo zlikwidowali mi najbliższe :( a mają dwie pary w niezłej cenie.
 
reklama
Ja podgrzewam w mikrofali głównie wodę bo jest za zimna do picia i mężowi nieraz coś z jedzenia podgrzewam. Mój mąż niestety jest rozpieszczonym jedynakiem rodzice dogadzali mu jedzeniem i muszę się starać aby mu obiad smakował bo nieraz krzyczy że kotlet na przykład niedobry.
Tłuczkiem bym chłopa zatłukła jakby się darł, że mu nie smakuje. Mój to czasem tylko nie zje jak przesadzę z ostrością, ale nigdy pretensji nie ma tylko się śmieje, że znowu Mordor na talerzu zrobiłam ;).
 
Tłuczkiem bym chłopa zatłukła jakby się darł, że mu nie smakuje. Mój to czasem tylko nie zje jak przesadzę z ostrością, ale nigdy pretensji nie ma tylko się śmieje, że znowu Mordor na talerzu zrobiłam ;).
Mój lubi ostre. Kiedyś jak mu takie zrobiłam (i sama też jadłam) skończyło się opuchlizna na twarzy. On był szczęśliwy. W podzięce jogurtem owocowym mi buzie dla ulgi obłożył.
 
Ja kocham gotować więc robię (a właściwie to robiłam, no teraz leżę), to dla męża, ale z przyjemności a nie z przymusu. Czasem jak coś zrobię co mu nie smakuje to mówi "dobre, ale więcej tego nie rób" [emoji23]

Ja to samo. Bardzo lubię gotować, ale mam czasem takie dni, ze mi się nie chce (szczególnie teraz), wtedy R wraca po pracy i sam robi i nie tylko dla siebie, a dla mnie tez. Pretensje z tego tytułu? Nigdy. Jak chodziłam do pracy robił ten kto miał chwile i ochotę


85993e3koj7clzdz.png
 
Ja tez musze sie niedlugo rozgladnac za spodniami ciazowymi.

Pogoda kiepska. Zawinelam sie pod koldre przytulilam do poduchy ciazowej i zasnelam na godzinke. Bylo blogo. :-)

Dziewczyny pijecie normalna kawe czy zbozowa?
Pije zbozowa ale rzadko doslownie od czasu do czasu wypije słaba rozpuszczalna. W poprzedniej ciazy moja lekarz mówiła, że dwie filiżanki nie zaszkodza. Choc akurat wtedy nie piłam w ogóle kawy ponieważ mnie od niej odrzuciło.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojejku jakie bzdury! Dawno nie czytałam równie wymyślnych bredni. Mikrofala nie ma żadnych negatywnych skutków zdrowotnych. Można jej nie lubić, ale straszenie nią to mit. Jedyny problem z mikrofalą to to, że jedzenie nie podgrzewa się równomiernie, więc jeśli np. mamy kawałek surowego mięsa, to nie ma gwarancji, że się ugotuje w całości i zginą wszystkie pasożyty/patogeny. Do tego potrzebna jest minimalna temperatura (np. 67C) i czas (np. 3 minuty). A wszystkie straszaki o raku itp można między bajki włożyć, wynikają z niewiedzy lub chęci zdobycia popularności.

A stanie koło mikrofalówki jest w 100% bezpieczne, ilość promieniowania wydostającego się na zewnątrz jest tak znikoma, że nie ma żadnego wpływu na nic.
 
reklama
Pije zbozowa ale rzadko doslownie od czasu do czasu wypije słaba rozpuszczalna. W poprzedniej ciazy moja lekarz mówiła, że dwie filiżanki nie zaszkodza. Choc akurat wtedy nie piłam w ogóle kawy ponieważ mnie od niej odrzuciło.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się raz skusiłam na taką fikuśną z kawiarni. Bezkofeinowa. Tak mi ochota przyszła. Normalnie kaw nie piję.
 
Do góry