reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

ja mieliłam w młynku do kawy sypalam dwie łyzeczki i zalewalam ciepla przegotowana woda tylko nie wrzatkiem, po godzince mozna pic wytwarza sie tzw. glut nie kazdemu to odpowiada sa tez tabletki jak kto woli. Piłam dwa razy dziennie teraz juz jak mi sie przypomni.

A co do przepisu na pierozki to ja pytałam chetnie skorzystam z przepisu.
@Leila.jm mnie w ciagu dnia tez pobolewa ,ale chwile, zwalszcza jak siedze na wpół leżąco, tez sie martwiłam, pisałam tu dziewczynom, jesli nie krwawisz i ból jest znosny to mysle nie ma powodu do zmartwienia, ale jesli cie to niepokoi to moze lepiej skonsultuj to z lekarzem dla spokoju.
Ból jest znosny ale taki jakby mnie rozpieralo tam na dole, tak jak przy miesiaczce właśnie. Wzięłam nospy I zobaczymy. Jak się nie uspokoi, to wezmę kolejne dwie wieczorem i zwiększe jeszcze magnez. Będę narazie czekać ale panikuje strasznie. Na mózg mi padło na starość i przy tej trzeciej ciąży. Niby doświadczona mamuśka a boję się gorzej niż za pierwszym razem.
 
reklama
Ja zaliczyłam na początku tej ciąży wizytę na ip okulistycznej, co akurat okazało się związane z aurą migrenową, ale na moje przesuszone oczy pozwolono mi dalej używać Homeoptic - świetne krople ze świetlikiem, gorąco je polecam! Mam też pozwolenie na krople Aloesowe , ale tych jeszcze nie próbowałam ;)

Ja mam okropnie przesuszone gardło od refluksu - polecam homeovox, płukanie gardła olejem lnianym, mojego faworyta (również dozwolony w ciąży) gardlox do ssania...Przed ciążą zawsze pomagało Miramile Tonsil do rozpylania w jamie ustnej i gardle ale ponieważ tam są olejki, co do których zdania są podzielone, jakoś boję się używać - ale to też naturalne i ziołowe ;)

@marudka naprawdę aura migrenowa? Pierwszy raz "znalazłam" kogoś, komu dolega to, co mi. J ateż miewam migreny i czasem aury migrenowe. Kiedyś 10 lat temu zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne i przy pierwszym opakowaniu pojawiła mi się migrena z aurą i odstawiłam, potem jeszcze było kilka i cisza przez te lata jeśli chodzi o aury... aż do teraz.
(chociaż z 8 miesięcy temu też wylądowałam na ip okulistycznym, bo miałam ubytek w polu widzenia od dwóch dni, ale nic nie wykryli w oku i potem trzymało mnie to ze 2-3 tygodnie).
W ciąży migrenę to już miałam ze 25 razy, ale staram się nie brać tabletek, a taka z aurą dopadła mnie 2 tygodnie temu i bardzo spanikowałam... dawno już nie miałam i zapomniałam jakie to straszne.
Tylko, że nie byłam z tym jeszcze u neurologa, nie mam zdiagnozowanego. A Ty?
A czy takie sprawy są wskazaniem do CC, czy raczej nie? Ja przy stresie już łapię migrenę, to co będzie przy takim wysiłku SN, no nie wiem, chyba muszę o tym jednak pogadać z lekarzem.
 
@Syla88 pewna nie jestem, ale wydaje mi się, ze zaświadczenie od lekarza o stanach migrenowych załatwiło by sprawę, jest to wskazanie do CC (tak przynajmniej mi się wydaje)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ból jest znosny ale taki jakby mnie rozpieralo tam na dole, tak jak przy miesiaczce właśnie. Wzięłam nospy I zobaczymy. Jak się nie uspokoi, to wezmę kolejne dwie wieczorem i zwiększe jeszcze magnez. Będę narazie czekać ale panikuje strasznie. Na mózg mi padło na starość i przy tej trzeciej ciąży. Niby doświadczona mamuśka a boję się gorzej niż za pierwszym razem.
To mam tak samo tylko bardzo delikatnie. Ja pierwszy raz na tym etapie, poprzednią ciążę straciłam w 3 miesiącu dlatego tym bardziej panikuje! ;)
 
Odnosnie tych wskazan do cc to powoem Wam ze rozbie bywa. Ja wszedzie czytalam ze moja wada jest wskazaniem a moj ginekolog powiedzial ze nie jest, ale moj alurat spoko bo on mowi ze to moja decyzja jak chce rodzic. Ja sie zdecydowalam na sn narazie ale powiedzial ze jesli chce to moge zmienic zdanie nawet w 9msc a on sie zajmie tym zeby wskazanie bylo wlasciwe
 
Witam się i ja :)
Z rana poleciaalam na zakupy z córko Musialam jeszcze pare rzeczy dokupić przed wyjazdem ...No i będzie można zacząć się pakować

Obudziłam się dzisiaj o 3 w nocy z bólem brzucha Pobolewa i kłuje do teraz Co prawda mniej po nospie ale nadal coś tam czuje Mam nadzieje ze to tylko wiązadła się rozciągają ....

Witam nowe lutoweczki [emoji4]Ale nas dużo już jest [emoji3][emoji3]

Martula 1985 No właśnie tez ostatnio myślałam o Ssabrinaa Pamietam ja bo tez była z UK Ostatnio pisała ze miała plamienia A potem już nic Oby wszystko było ok Może wkrótce się do nas odezwie

Dotkass Pamiętajcie o mnie :) Od niedzieli będę bardzo rzadko bo wyjeżdżamy ale dam znać po USG


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Nachodzilam sie dzis z synkiem po miescie. Niby upatrzylam buty na wesele w deichmanie ale jeszcze sie wacham. Zrobilam zakupy I ledwo je dotachalam. Kupilam sliwki ale marzylam o slodkich jak ostatnio a tu kwasne. U mnie nie przejda. Za to zrobilyscie mi smaka I kupilam buraki. Wlasnie gotuje barszczyk. Mmmm
 
reklama
Do góry