reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witamy nowe mamusie ;) Jak się dziewczyny czujecie? Ja od dwóch tygodni jestem na wysokich obrotach, ciągle coś... Ale jutro śpię dłużej! :D Powoli będzie trzeba zwolnić tempa i przestać chodzić do pracy ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja jakoś do d..y. Chyba od wczoraj dostałam jakąś nową dawkę hormonów. Od rana ryczałam -nawet w pracy. Jak wróciłam do domu to poustawiałam dzieci do pionu a mojemu powiedziałam żeby lepiej się do mnie nie odzywał. Noc nie lepsza. Brzuch jakoś pobolewa, jak by się macica stawiała, bolą mnie krzyże i biodro. Tak że się obudziłam o 2 i nie mogłam zasnąć. Przed 4 przyszła młodsza córka że ją ząb boli. Jakaś masakra.
 
Dziewczyny, jesli pojde na l4 od 23 sierp do końca ciąży, to do sredniej wynagrodzenia na l4 bedzie sie liczyc wynagrodzenie na sierpien czy nie?
 
Cześć Dziewczyny,
Podczytuje forum cały czas, ale odbierało mi moce jakiekolwiek i na cokolwiek...
Przychodzi już jednak energia i radość z życia, kocham II trymestr :-D
Co do pracy, mój plan to pracować do końca sierpnia, chociaż pewnie wszystkiego nie ogarnę i coś tam we wrześniu trzeba będzie jeszcze porobić. Jednak wizja wolnego jest dla mnie zbawienna :rolleyes:
 
reklama
dziekuje za mile przywitanie pierwszy trymestr mega mdlosci, bralam leki, ale jakos specjalnie nie pomagaly jedynie imbir dawal rade, ale patrzec nie moge teraz na niego , a od dwoch dni pomimo wejscia w drugi trymestr czuje bol podbrzusza, a do tego kregoslup sie odzywa, przez te biochemiczna ciaze, oblecial mnie strach, ze moze zagrajace poronienie, wzielam nospe bardziej ze strachu jak z bolu, nie mam plamien, ani stawiania macicy, ale czytam ze u was tez sie zdarzaja, bole kregoslupa to ciut jestem spokojniejsza, bylam w sobote na badaniu usg i wszystko bylo ok przyziernosci w normie plci nie znam, termin porodu 18 luty.
 
Do góry