reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@coldold
Czuje tak jakby mi rosl balonik i sie rozpuchal pod skora.

A co do ciazy blizniaczej to chyba nie ma zasady w kwestii samopoczucia tak samo jak w pojedynczej. Czuje sie swietnie poki, zadnych mdlosci, wymiotow, wzdec, zaparc.
Jedynie duze, bolace cyce i czasem jakies klucie/gniecenie/ciagniecie w brzuchu.
Dziewczyny tutaj z pojedyncza mecza sie okrutnie a mnie maluchy oszczedzaja :) takie kochane ;) chyba wiedza, ze mi dadza popalic pozniej to teraz sie lituja [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie dostałam list z zaproszeniem na USG prenatalne!!!! Poraz pierwszy zobaczę swoją fasolinkę :) 19.07 za 2 tygodnie będzie nasze pierwsze spotkanie :)

85993e3ka6zj5l8d.png



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Po takich opisach to nawet nie mowisz mowic w jakim kraju mieszkasz [emoji23]
GB pelna para [emoji33]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
Umowilam się na prenatalne 14.08 :) uwaga mam do pokonania 200 km w jedną stronę,badania na 9.00 rano a na 17.00 impreza rodzinna na 200 osób...chyba się pos...am :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po takich opisach to nawet nie mowisz mowic w jakim kraju mieszkasz [emoji23]
GB pelna para [emoji33]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Yhep Anglia pełną parą [emoji38]niestety mają inne podejście do ciężarnych a na pocieszenie to następną wizytę z położna będę mieć jak będę w 16tc [emoji15]czyli przez 7tygodni nie będzie mnie nikt widział i żadnych badań nie będę mieć robionych no oprucz tego USG teraz.

85993e3ka6zj5l8d.png
 
Ale naprodukowałyście stron. Co do porodu to w pierwszej ciąży nastawiam się na SN ale awaryjnie na szybko cc. I teraz chyba już nie chce SN, jeszcze z gin nie poruszalismy tego tematu ale on kocha ciąć wiec przy moich skokach ciśnienia liczę ze znowu mnie potna.
Temat jedzenia na tapecie. Ja ostatnio na zupy mam ochotę i dziś np. Żurek sobie zrobiłam, a poza tym kanapki z serem żółtym i ogoreczki bo się właśnie zaczynają. Na słodycze nie mam ochoty co mnie cieszy.

I co gorsza msm wesele 05 sierpnia i tak się zastanawiam jak będę wyglądała i vo na siebie włożę.
A do południa zajęłam się sobą na świeżym powietrzu na balkonie żeby się nie nawdychac. Drugi raz sama robiłam
1499349899-aaaaaa.jpeg


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3skjol4llo8s8.png
U mnie to samo, szybkie cc i teraz też chcę cc, innej opcji nie biorę pod uwagę. Ja też mam wesele 5 sierpnia i to nad morzem! O sukience kupionej na to wesele mogę zapomnieć :( z resztą w tym roku mam 3 wesela, cholera jak pech to pech:p
 
Dziewczyny dziś w nocy miałam sen, że lakarz mi mówi jaka płeć i w tym momencie słyszę płacz bączka no kurde akurat wtedy i nie dane mi było dane poznać płci, to moje dziecko ma wyczucie. Drugi sen był tragedia, serce dziecka przestawało bić i słyszałam te ostatnie bicia, takie wolne i ciche, okazało sie, że koniec tej ciąży i podczas USG lekarz zaczął dostrzegać coś za tym dzieciątkiem, które umierało, drugie dziecko i w tym momencie pierworodny znowu zaczął płakać... Obudziłam się z bólem brzucha i mdłościami z nerwów :( moj mnie zaskoczył bo zwykle powiedziałby mi, że już przeżywam i głupoty mi się śnią, a tu spokojnie kazał mi się uspokoić i zapewnił, że to tylko sen.. Aż jak nie on!

Czy Wam też śniął się takie horrory?
 
Mnie czekaja dwa wesela w odstepie dwoch tygodni. Eh

Niech te mdlosci sie wreszcie skoncza!!!!!! ledwo zawiozlam l4 do pracy i podjechalam na targ po owoce, wracam a tu znowu wymioty. W depresje wpadam :-(
 
Mnie czekaja dwa wesela w odstepie dwoch tygodni. Eh

Niech te mdlosci sie wreszcie skoncza!!!!!! ledwo zawiozlam l4 do pracy i podjechalam na targ po owoce, wracam a tu znowu wymioty. W depresje wpadam :-(

Współczuje wymiotów,mnie tylko mdłości męczą ale nie wymiotuje ale jeśli mocno Cię męczą to możesz pogadać z ginem swoim i przepisałby Ci jakieś tabsy antywymiotne?po co masz się tak męczyć.

85993e3ka6zj5l8d.png
 
Ale produkcja :szok:
Mnie dziś znowu mdlilo przeokrutnie :errr: Teraz trochę opuściło, ciekawe na jak długo..
Paraplu krówki to takie malutkie krowy a krowy dają mleko, samo zdrowie można jeść :tak:
Dorcia kanapka wygląda smakowicie :) mój synuś tez czasem robi nam śniadanie /kolacje, uwielbiam, wszystko smakuje wtedy wyjątkowo :-) :)
Co do porodu było SN i jak tylko nie będzie wskazań (a mam nadzieje ze nie będzie) to na pewno SN. Sama na CC się nie zdecyduję, przeraża mnie kwestia znieczulenia :baffled:
 
reklama
Dziewczyny, ostatkiem sił zmusiłam się do wyjścia na rower. Pojezdziłam rekreacyjnie, bez szaleństw 2 godzinki. To była najlepsza decyzja, teraz czuję się świetnie, żadnych mdlosci, słabości i ciężkości :D wiem, że to chwilowe ale było warto. 2 dni siedziałam w domu, bo padał deszcz więc chyba dlatego dzisiaj byłam już taka dobita :) jednak w moim przypadku jakąkolwiek aktywność fizyczna bardzo pomaga. [emoji106] [emoji106]
 
Do góry