reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja wyglądam już jak wypchniety arbuz. Nie wiem w czym będę chodzić w sierpniu. Przeglądałam szafę i chyba w nie wiele rzeczy wejdę tak żeby czuć się komfortowo

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha dzieki ;) tez sobie wspolczujemy troche, ja cale zycie balam sie panicznie blizniakow [emoji23] a teraz to sie ciesze (pewnie bede mniej radosna jak beda na zmiane plakac [emoji28]) ale dwojka za jednym zamachem, jedna ciaza, jeden porod, statystyki dzietnosci Polek pojda w gore ;), dzieci o tych samych potrzebach pod wzgledem wieku (bo posiadanie np. 2-latka i noworodka mnie rowniez przeraza [emoji28]), pozniej beda sie razem bawic to moze nie bediemy musieli ich tak zabawiac. No i u mnie podobno jednojajowe to jenda plec to i zabawki o zainteresowania pewnie podobne. No masa plusow :)
Byle tylko zdrowe [emoji1377][emoji173]️[emoji7]



Witojcie witojcie :) poczestowalabym krowkami ale zjadlam [emoji85][emoji23]
Teraz wciagam kanapke z szynka i majonezem [emoji7]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Powiem Ci, ze co racja to racja - na pewno nie bedzie łatwo, ale logistycznie do ogarnięcia. Mnie wlasnie przeraża jak to bedzie z moim dwulatkiem w domu, który w dodatku jest nadal na piersi. Co prawda karmienie ograniczone do podawania piersi do zasypiania, czyli raz w dzień i raz wieczorem, ale to nadal pępek mamusi. Mam koleżankę, która urodziła bliźniaki półtora roku temu i poradziła sobie super. Dwójka jednocześnie i mozna podwiazywac jajniki [emoji23][emoji23]
A jak sie czujesz? Jakos bliźnięta wzmagają skutki ciążowe?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
U mnie tylko sukienki odcinane pod biustem wchodzą w grę. Spodnie to dramat.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
My ze starszakiem pospalismy dzisiaj do 8 i wlasnie jestesmy po popołudniowej drzemce. Ta ciąża wyciąga ze mnie cała energię...
Miałam sen, ze to dziewczynka [emoji173]️ wiec pewnie drugi chłopak [emoji23][emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wmawiam sobie, ze ziemniak to tez warzywo [emoji23] czyli w sumie chipsy sa zdrowe [emoji85]

Majonez to jajka czyli tez zdrowe [emoji23]

Jeszcze nie wiem jak wytlumaczyc Krowki [emoji28]

[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Krowki z mleka od krowy z ekologicznych łąk: d
 
reklama
Do góry