reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dawaj, mojego wysle poleconym [emoji394]️[emoji400][emoji403]
[emoji23]


wole jednak z ziemniakow




[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
Dobra daj adres na priv :)

Ale spróbuj tych bananowych w życiu nie poznasz że to banany! To te niebieskie
1499343786-aaaaaa.jpeg
 
Dobra daj adres na priv :)

Ale spróbuj tych bananowych w życiu nie poznasz że to banany! To te niebieskie
1499343786-aaaaaa.jpeg
A ja je nawet dzisiaj oglądałam i się zastanawiałam nad nimi ale stwierdziłam że bananowe nie mogą być zjadliwe. Teraz zaczynam żałować! [emoji52]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Za to się skusilam na to :)
1499345342-aaaaaa.png


Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans

6zl za 25g ?! Ja dobrze widze?! [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


Pytanie techniczne:
Czujecie takie wypychanie/rozpieranie w podbrzuszu, tak od srodka? Czuje jakby cos mi sie probowalo wydostac/urosnac/rozepchac [emoji33]ja piedziele normalnie niczym z "Obcy - osmy pasazer Nostromo" [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]
 
reklama
6zl za 25g ?! Ja dobrze widze?! [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]


Pytanie techniczne:
Czujecie takie wypychanie/rozpieranie w podbrzuszu, tak od srodka? Czuje jakby cos mi sie probowalo wydostac/urosnac/rozepchac [emoji33]ja piedziele normalnie niczym z "Obcy - osmy pasazer Nostromo" [emoji23]



[emoji33] 67,7kg ---> 57kg ---> 52kg [emoji7]

Nie wiem czy mówisz o tym samym, ale ja codziennie mam ochotę wypchnąć z siebie arbuza, ale się nie udaje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry