reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Ja dolacze do tabelki dopiero jak gin powie mi ze wsztstko jest ok.

Dzis od rana mam paskudny dzien powadzilam sie z moim mezem bo stwierdzil ze wrecam sie za bardzo w ciaze a mialam tego nie robic.
Wkorwi....m sie niesamowicie. Nawrzeszczalam na niego i sie poryczalam powiedzialam mu ze ma mi z oczu zejsc.

Tlumaczyl sie ze boi sie ze strace ciaze i sie zalamie.
Jak mu powiedzialam zeby poczytal sobie na necie to wskoczyl na mnie ze siedze na forum i w sieci i czytam i sie nakrecam.

Zawiodlam sie pierwszy raz tak na nim.
Siedze i rycze
 
reklama
Ja mam Cezarego i nigdy nie żałowałam wyboru imienia jest super [emoji1305] dziewczyny ja wczoraj wylądowałam na IP bo miałam problemy. Z sercem musiałam wziąć połówkę leku i boje się ze zaszkodził chociaż lekarze twierdzą ze nie powinien [emoji30]czy tylko ja mam problemy z bardzo szybkim pulsem podobno na tle nerwowym ? Ale przed ciąża długo nie miałam.z tym problemów a teraz co chwile czuje się okropnie niby czytam ze normalny jest puls wyższy w ciazy a ja swój własny mam bardzo wysoki a do tego niskie ciśnienie i tak bez sensu nie ma jak z tym walczyć [emoji58]mój lekarz chce mnie zobaczyć dzisiaj stresuje się [emoji30] dali mi kroplówkę.z magnezu i potasu i lepiej się po niej poczułam ale strach został[emoji58]na dodatek ciagle budzę się koło 4 i nie mogę już spać ale z tego co widzę tylko ja mam problemy z bezsennością ? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Marudka ja tez punkt 4 i oczy jak 5 złoty

Ja może nie mam problemów z zaśnięciem, ale całą noc się przebudzam. Kilkanaście razy. Piersi bolą, jakoś niewygodnie. Do tego kręgosłup zaczął dawać o sobie znać.


A jeśli chodzi o imiona to chciałabym Anię, z chłopcem łatwiej, więcej imion mi się podoba. Wojtuś, Maciuś, Pawełek, Michałek. Wchodzą w grę wyłącznie "zwykłe" polskie imiona. Briany i Alanki to nie dla mnie.
 
Ja dolacze do tabelki dopiero jak gin powie mi ze wsztstko jest ok.

Dzis od rana mam paskudny dzien powadzilam sie z moim mezem bo stwierdzil ze wrecam sie za bardzo w ciaze a mialam tego nie robic.
Wkorwi....m sie niesamowicie. Nawrzeszczalam na niego i sie poryczalam powiedzialam mu ze ma mi z oczu zejsc.

Tlumaczyl sie ze boi sie ze strace ciaze i sie zalamie.
Jak mu powiedzialam zeby poczytal sobie na necie to wskoczyl na mnie ze siedze na forum i w sieci i czytam i sie nakrecam.

Zawiodlam sie pierwszy raz tak na nim.
Siedze i rycze

Mój mąż też musi dużo teraz znosić humorów. Nie ma czego mieć im za złe. Nie wiedzą i nigdy się nie dowiedzą co czuje kobieta. Z drugiej strony my nie wiemy co czują oni. A z trzeciej strony mamy prawo do histerii. Bo tak. :D
 
Ja sobie miejsca nie moge znalezc w lozku :( na dodatek synek spi obok i jest w poprzek lozka ze glowe ma obok moich kolan [emoji14]

Pyzunia faceci tak maja moj tez sie drze "przestan juz czytac te rzeczy bo potem ciagle jestes smutna"
 
Ja cały czas marzyłam o dziewczynce, chciałam Małgosie, Kinge lub Klare. Ale odkąd wiem, że jestem w ciąży to nawet przeczuwam, że to będzie synek, sama jestem ciekawa co to będzie, ale takie mam przeczucia, jak mówię o nim [emoji14] Ja chciałbym Cezarego ale tatuś chce Staszka albo Sławka :O

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
U nas będzie Kinga albo Laura ale to pierwsze jakoś z nazwiskiem lepiej brzmi. Jak chłopak to Jacek Paweł albo Damian

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam Cezarego i nigdy nie żałowałam wyboru imienia jest super [emoji1305] dziewczyny ja wczoraj wylądowałam na IP bo miałam problemy. Z sercem musiałam wziąć połówkę leku i boje się ze zaszkodził chociaż lekarze twierdzą ze nie powinien [emoji30]czy tylko ja mam problemy z bardzo szybkim pulsem podobno na tle nerwowym ? Ale przed ciąża długo nie miałam.z tym problemów a teraz co chwile czuje się okropnie niby czytam ze normalny jest puls wyższy w ciazy a ja swój własny mam bardzo wysoki a do tego niskie ciśnienie i tak bez sensu nie ma jak z tym walczyć [emoji58]mój lekarz chce mnie zobaczyć dzisiaj stresuje się [emoji30] dali mi kroplówkę.z magnezu i potasu i lepiej się po niej poczułam ale strach został[emoji58]na dodatek ciagle budzę się koło 4 i nie mogę już spać ale z tego co widzę tylko ja mam problemy z bezsennością ? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Może bierz więcej magnezu i tarczyce zbadaj?


Dziewczyny ale Wasi faceci mają rację. Ja już nie raz zdiagnozowalam sobie raka przez internet ;) Nie warto czytać wszystkiego bo w niczym Wam to nie pomoże a zaszkodzić może :)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny :) dziś u nas pada więc obudziłam się po 7, jak było ładnie to spałam max do 5.30 [emoji57] jak Wasze samopoczucie? Mnie mdli od rana, czuję takiego kapcia w buzi jak bym miesiąc chyba zębów nie myła [emoji37]
 
reklama
Ja mam Cezarego i nigdy nie żałowałam wyboru imienia jest super [emoji1305] dziewczyny ja wczoraj wylądowałam na IP bo miałam problemy. Z sercem musiałam wziąć połówkę leku i boje się ze zaszkodził chociaż lekarze twierdzą ze nie powinien [emoji30]czy tylko ja mam problemy z bardzo szybkim pulsem podobno na tle nerwowym ? Ale przed ciąża długo nie miałam.z tym problemów a teraz co chwile czuje się okropnie niby czytam ze normalny jest puls wyższy w ciazy a ja swój własny mam bardzo wysoki a do tego niskie ciśnienie i tak bez sensu nie ma jak z tym walczyć [emoji58]mój lekarz chce mnie zobaczyć dzisiaj stresuje się [emoji30] dali mi kroplówkę.z magnezu i potasu i lepiej się po niej poczułam ale strach został[emoji58]na dodatek ciagle budzę się koło 4 i nie mogę już spać ale z tego co widzę tylko ja mam problemy z bezsennością ? [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja może nie mam problemów z zaśnięciem, ale całą noc się przebudzam. Kilkanaście razy. Piersi bolą, jakoś niewygodnie. Do tego kręgosłup zaczął dawać o sobie znać.


A jeśli chodzi o imiona to chciałabym Anię, z chłopcem łatwiej, więcej imion mi się podoba. Wojtuś, Maciuś, Pawełek, Michałek. Wchodzą w grę wyłącznie "zwykłe" polskie imiona. Briany i Alanki to nie dla mnie.
@marudka a jaki masz puls? Też mam wysoki i też niskie ciśnienie. Jakie bierzesz leki? Ja mam czasem 110 w 1 ciąży brałam isoptim. Szczerze mówiąc nie wiem czy czułam różnice po lekach. Ja tak po prostu mam, nie na tle nerwowym.

Napisane na D6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry