reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Flower witam w grupie ja dziś też cały dzień miałam pana ki-belkowego za przyjaciela dopiero teraz wróciłam do żywych do tego od wczoraj głowa mnie pobolewała tak samo jak Ty przy pierwszym dziecku żadnych tego typu objawów nie miałam :) Teraz nawet jeść mi się nie chce a nie powiem bym była osobą, która nie lubi przekąsek. Ja nie robiłam bety czekam cierpliwie na pierwszą wizytę :)
 
reklama
Flower jak podroz do domu?
Mi sie chce ciagle plakac. O byle gowno tak naprawde. Jeszcze moje dziecko mnie wyprowadza z równowagi i mam juz dosyc wszystkiego.. Eh te hormony

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny :) wczoraj zrobilam test wyszla druga blada kreska dzis ponownie to samo..termin miesiaczki mam na sobote ale jakos tak przeczuwalam ze cos jest inaczej... troche się boje...to bylaby moja trzecia ciąża..mam juz dwoje dzieci 9 i prawie 6 lat...w niedziele zrobie kolejny test dla potwierdzenia i bede umawiac sie do lekarza..w kazdym bądź razie poki co jest mi ciezko pozbierać myśli...

Wszystkim zycze spokojnych 9 miesiecy :)
 
Puk Puk
emoji846.png
czy można dołączyć ?? Po 5 latach walki w końcu się udało i będę Mamą
emoji16.png
cały czas nie wierze i chyba do USG nie uwierzę
emoji6.png

Witaj i super ze sie udalo, 5 lat to naprawde kawal czasu, podziwiam wystrwalosc i trzymam kciuki zeby wszytsko bylo dobrze!

W policji, na ulicy w patrolu... Dlatego się boję... Mam służby 12 godzinne... Moja ginekolog powiedziała mi ze na pewno mi zwolnienia nie wystawi a zaświadczenie w 10 tygodniu...

A Ty w Polsce mieszkasz? Jak tak to może poszukaj innej gin! Co to za tekst ze Ci nie wystawi zwolnienia! Ja teraz to moze taka madra ale przy mojej pierwszej ciazy w 2010 bylam mloda glupia i nie wiedzialac co mi przysluguje i jak o swoje zawalczyc, wiec jak zaczelam krwawic (Poronienie) i nie poszlam do pracy tylko od razu do gin, to nawet nie dostalam zwolnienia tylko zaswiadczenie ze bylam u niego, na co moja dyrektorka ze takie cos mozna sobie wsadzic daleko i gleboko wiec wzielam na ten dzien urlop bezplatny, potem kilka dni krwawiac chodzilam do pracy normalnie dopiero jak wyslal mnie na zabieg do szpitala tam dostalam dwa dni zwolnienia i potem od razu znuw do pracy.
W drugiej ciazy juz chodzilam u innego gin od pierwszej wizyty mialam pytanie czy zwolnienie piszemy, ja nie chcialam i dopiero pod koniec 6 miesiaca powiedziala ze mnie z gabinetu bez zwolnienia nie pusci to wtedy poszlam :) ale mozliwosc mialam kiedy chcialam!
AAAAAAAA dodam ze obydwoje byli na NFZ

Mam pytanie do mam w drugiej lub kolejnej ciazy.. Czy przy kazdej wykonuje sie tak duzo badan? Te wszystkie toksoplazmozy, wassermany itd?

Ja jak dzwonilam umowic sie na wizyte to pi juz przez tel podyktowala liste jakie badanie mam zrobic i ze grupe krwi i przeciwciala znalezc z poprzedniej, ale reszta od nowa wszystko

Flower witam w grupie ja dziś też cały dzień miałam pana ki-belkowego za przyjaciela dopiero teraz wróciłam do żywych do tego od wczoraj głowa mnie pobolewała tak samo jak Ty przy pierwszym dziecku żadnych tego typu objawów nie miałam :) Teraz nawet jeść mi się nie chce a nie powiem bym była osobą, która nie lubi przekąsek. Ja nie robiłam bety czekam cierpliwie na pierwszą wizytę :)

No to Ci tez nie zazdroszcze! A co do bety tez nie robilam, ide w pon na wizyte i sie okaze czy wszystko ok. Bo nawet przy ciazy pozamacicznej beta wzrasta wiec sam wynik i tak niewiele mi powie

Flower jak podroz do domu?

Powiem Wam ze tragicznie! Jechalam i modlilam sie zeby dojechac! Pilotka non stop wrzeszczala na kierowce ze szybiej ze wyprzedz , az dzieciaki na postoju wsiadac nie chcialy bo stwierdzily ze nie dojedziemy :/
 
Witajcie dziewczyny :) wczoraj zrobilam test wyszla druga blada kreska dzis ponownie to samo..termin miesiaczki mam na sobote ale jakos tak przeczuwalam ze cos jest inaczej... troche się boje...to bylaby moja trzecia ciąża..mam juz dwoje dzieci 9 i prawie 6 lat...w niedziele zrobie kolejny test dla potwierdzenia i bede umawiac sie do lekarza..w kazdym bądź razie poki co jest mi ciezko pozbierać myśli...

Wszystkim zycze spokojnych 9 miesiecy :)

Witaj
domyslam sie ze moze ciezko przyzwyczaic sie do mysli jesli to troszke z zaskoczenia ale mysle ze za chwilke bedzie jednak szczescie :)
 
Wpadam się przywitać i idę pić herbatkę.Okropną noc miałam,synuś strasznie się męczy z tą ospą a dzisiaj to ledwo obiad zrobiłam cały czas chce być przy mnie albo na rękach :( w nocy to może oboje spaliśmy około 3-4h a od 4:30 już w salonie na kanapie leżeliśmy bo chłodniej tam ehhh.Strasznie też go wysypało,buzia okropna na szczęście nie zdrapał nic jeszcze no i pupa też okropna,a pampers przy tym nie pomaga :/
Sorki że się wam tak żalę :(

Mamazbb witaj i gratulacje!!!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny dziekuje za przyjęcie mnie do grupy;) dzis sie umowilam do lekarza na 20.06. Ogólnie jestem chora teraz kaszle strasznie i probuje leczyc sie naturalnymi sposobami... a od wczoraj do tego mam okropna zgage..nie wiem czym to spowodowane czy to normalne? Jak to mozna zniwelować?
Jeszcze w to nie wierze ze moge miec trzecie dzieciątko..w sumie jeszcze nikomu procz Wam nie mowilam...wiem ze byc moze bedzie ciężko ale jakos dam rade...musze..milion problemow ale jakos sie w koncu ulozy...
Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru:laugh2:;):)
 
reklama
Ja tez nie wierze ;/ plakac mi sie chce jak o tym mysle

Napisane na LG-H525n w aplikacji Forum BabyBoom

Mi tez sie chce płakać...oczywiscie jezeli ciąza sie potwierdzi to pokocham to dzieciatko calym sercem..jednak wiem ze bedzie mi Ciezko...nie potrafie pozbierac mysli i jeszcze ta okropna zgaga tak mocno dokucza...moj maz nie wiem jak zareaguje..chyba nie jest to jego marzenie...no ale musi byc dobrze!!!
W glebi serca przyzwyczajam sie do tej mysli:)
 
Do góry