reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Oznacz betę po 48h to da ci pełen obraz czy rośnie prawidłowo czy spada. Jak na 16 dpo to troszkę niska się wydaje beta ale może później było zagnieżdżenie albo coś się przesunęło jeszcze?
Tak zrobię, w czwartek kolejne badanie. To da pełny obraz sytuacji. Nie mam nadziei. Po prostu coś u mnie blokuje prawidłową implantację a ja muszę to namierzyć. Na ten moment wiem, że nie jest to zbyt mały poziom progesteronu.
 
Dziewczyny, mój ginekolog jest do zamiany. Mam dość tekstów, że wczesne poronienie jest zupełnie normalne, 6 miesięcy starań to jeszcze mało i ogólnie to powinnam się cieszyć z takiej ciąży bo wogóle występuje... Ja chcę iść do przodu. Teraz moje pytanie: zapisać się do ginekologa z kliniki niepłodności, czy na razie szukać jeszcze jakiegoś który nie koniecznie pracuje w takim miejscu? Jakie są wasze doświadczenia?
 
Dziewczyny, mój ginekolog jest do zamiany. Mam dość tekstów, że wczesne poronienie jest zupełnie normalne, 6 miesięcy starań to jeszcze mało i ogólnie to powinnam się cieszyć z takiej ciąży bo wogóle występuje... Ja chcę iść do przodu. Teraz moje pytanie: zapisać się do ginekologa z kliniki niepłodności, czy na razie szukać jeszcze jakiegoś który nie koniecznie pracuje w takim miejscu? Jakie są wasze doświadczenia?
Jeśli w ciągu tych 6 miesięcy jesteś w ciąży już drugi raz, to skupiłabym się na kimś, kto prowadzi ciąże po poronieniach. Ale teraz daj sobie jeszcze czas, zrób przyrost i zobaczysz. Progesteron jest ładny i nadal w normie. Czym miałaś potwierdzoną owulację? USG?
 
reklama
Jeśli w ciągu tych 6 miesięcy jesteś w ciąży już drugi raz, to skupiłabym się na kimś, kto prowadzi ciąże po poronieniach. Ale teraz daj sobie jeszcze czas, zrób przyrost i zobaczysz. Progesteron jest ładny i nadal w normie. Czym miałaś potwierdzoną owulację? USG?
Nie, niestety owulacja nie była monitorowana przez ginekologa, jedynie na podstawie testów i temperatury. Wiadomo teraz obserwacja bety. Takie pytanie przyszłościowe, jak już sprowadzę betę do 0
 
Do góry