reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
nie no, jasne. Po prostu chodziło mi stricte o kontekst ciąży. Czy jeżeli coś mi tam wyjdzie to czy będę mogła wdrożyć jakieś środki zapobiegawcze już na etapie pierwszego zapłodnienia, prawda?
Powiem Ci szczerze, że nie wiem czy bez historii poronień będzie Cię ktoś obstawia lekami. Chyba, że masz problem z samym zajściem i wyniki wyjaśnią dlaczego. Ja na przykład problem miałam zawsze z tymi genami, a mimo to dwójkę zdrowych dzieci z bezproblemowych ciąż urodziłam w ogóle nie mając świadomości że coś jest nie tak 💁‍♀️💁‍♀️
Hmm, nie ten wątek? Jeśli tak to przepraszam, tak jak mówiłam jestem tu nowa 😥 po prostu zauważyłam, że ten jest najbardziej aktywny
Generalnie też pomagamy, ale tutaj musisz być zapisana na testowanie bądź ławkę rezerwową. Bo tutaj jest comiesięczny wątek dla dziewczyn testujących/oczekujących na testowanie :)
 
Powiem Ci szczerze, że nie wiem czy bez historii poronień będzie Cię ktoś obstawia lekami. Chyba, że masz problem z samym zajściem i wyniki wyjaśnią dlaczego. Ja na przykład problem miałam zawsze z tymi genami, a mimo to dwójkę zdrowych dzieci z bezproblemowych ciąż urodziłam w ogóle nie mając świadomości że coś jest nie tak 💁‍♀️💁‍♀️

Generalnie też pomagamy, ale tutaj musisz być zapisana na testowanie bądź ławkę rezerwową. Bo tutaj jest comiesięczny wątek dla dziewczyn testujących/oczekujących na testowanie :)
zobaczymy. Umówiłam się na 6 marca w końcu prywatnie i zamierzam skonsultować ten wynik wtedy, zobaczymy. Chociaż mam nadzieje, ze po prostu nic nie wyjdzie.
 
Hmm, nie ten wątek? Jeśli tak to przepraszam, tak jak mówiłam jestem tu nowa 😥 po prostu zauważyłam, że ten jest najbardziej aktywny
Jak chcesz do nas dołączyć aktywnie to poprosimy o pare słów o Tobie, ile się staracie itp, najlepiej jakiś awatar do tego żeby można było Cię zapamiętać łatwiej i date kiedy będziesz testować. Na kreskowych wątkach co miesiąc razem się wspieramy i czekamy na testowanie wspólnie :)
 
zobaczymy. Umówiłam się na 6 marca w końcu prywatnie i zamierzam skonsultować ten wynik wtedy, zobaczymy. Chociaż mam nadzieje, ze po prostu nic nie wyjdzie
Trzymam kciuki ;)

Ja akurat czekałam tylko na to żeby coś wyszło i żebym wiedziała jak muszę działać 😂😂 Ale u mnie to zupełnie inna sytuacja ;)
 
Trzymam kciuki ;)

Ja akurat czekałam tylko na to żeby coś wyszło i żebym wiedziała jak muszę działać 😂😂 Ale u mnie to zupełnie inna sytuacja ;)
No jasne, to ja w innych wypadkach mam podobnie. Zawsze jak coś wychodziło to znajomi mówią „o nie, biedna”, a ja „właśnie nie biedna, tylko super, ze wiadomo jak działać” 😂😂😂
 
Powiem Ci szczerze, że nie wiem czy bez historii poronień będzie Cię ktoś obstawia lekami. Chyba, że masz problem z samym zajściem i wyniki wyjaśnią dlaczego. Ja na przykład problem miałam zawsze z tymi genami, a mimo to dwójkę zdrowych dzieci z bezproblemowych ciąż urodziłam w ogóle nie mając świadomości że coś jest nie tak 💁‍♀️💁‍♀️

Generalnie też pomagamy, ale tutaj musisz być zapisana na testowanie bądź ławkę rezerwową. Bo tutaj jest comiesięczny wątek dla dziewczyn testujących/oczekujących na testowanie :)
Oki, ja w tym miesiącu już testowałam.. wczoraj, niestety biel.
 
reklama
My dzisiaj idziemy na kolację wieczorem, tylko nie wiem dokąd bo to niespodzianka 🙈 i coś czuje że dzisiaj będzie pik bo temperatura w dół już poszła, także planuje spłodzić typowo walentynkowe dziecko 😅
ja dziś idę na walentynkowe świętowanie w wersji self love, czyli joga, ale mąż zapowiedział odebranie i zabranie gdzieś, gdzie mam się nie stroić, wiec ciekawe. Pewnie jakiś masaż czy coś 🙃
 
Do góry