reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Oj tam oj tam, jak to mój mąż mówi "dobry koń i po błocie pociągnie, a dobry pirat morze czerwone też przepłynie" 🤣🤣🤣

U mnie dzisiaj 8dpo, więc biel zaczyna powoli stresować, a walentynki takie że siedzę z chorym dzieckiem a domu a mąż jedzie do biura więc wieczorem po całym dniu pewnie nie będzie na nic siły 🫠🫠
ja dzisiaj wróciłam do pracy a od soboty też byłam z małym w domu😉
 
reklama
Hej dziewczyny! Jestem nowa na tym forum, ale od jakiegoś czasu, czytam i przeglądam 😃😃

Potrzebuję Waszej opinii!
Mój mąż odebrał wczoraj wyniki badań krwi hormonów, trochę nas to wybiło:
- testosteron około 11
- prolaktyna 19,5
- progesteron 0,36
- Fsh 5
- LH 5
Z tego co czytamy, nie są idealne, ale nie są aż tak złe. Czekamy na wizytę u Pana Doktora od hormonów 🧑‍⚕️ może któraś z Was zna się na temacie i poratuje swoją opinią, żeby uspokoić pewne zmartwione istoty? 🥹
 
Hej dziewczyny! Jestem nowa na tym forum, ale od jakiegoś czasu, czytam i przeglądam 😃😃

Potrzebuję Waszej opinii!
Mój mąż odebrał wczoraj wyniki badań krwi hormonów, trochę nas to wybiło:
- testosteron około 11
- prolaktyna 19,5
- progesteron 0,36
- Fsh 5
- LH 5
Z tego co czytamy, nie są idealne, ale nie są aż tak złe. Czekamy na wizytę u Pana Doktora od hormonów 🧑‍⚕️ może któraś z Was zna się na temacie i poratuje swoją opinią, żeby uspokoić pewne zmartwione istoty? 🥹
A pierwsza strona wątku przeczytana? ;)
 
@Kitsune ja właśnie sobie ten test zamówiłam w wersji standard. Nie mam żadnego poronienia za sobą, stwierdziłam, ze profilaktycznie sobie zrobię, chociaż nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens 😅 wczoraj dotarło do labu, wynik będzie maks we wtorek

Jeżeli chodzi o endometriozę - ostatnio jak byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych to leżałam ze staraczką 9-letnią, której dopiero tuż przed pójściem do szpitala to zdiagnozowali i to był mega szok dla mnie, jakim cudem tak późno, po tylu latach. To jest dla mnie trochę przerażajace, ze ta choroba może dawać tak mało objawów.

A poza tym, to u mnie jakiś szpitalny ciąg 😂😂 nigdy w życiu w szpitalu nie leżałam tylko po to, żeby teraz w przeciągu miesiąca leżeć 4 razy 😂 7 marca mnie kładą i będę miła zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i mam pytanko w związku z tym - czy to może wpłynąć na obniżenie mojego amh? Bo gdzieś czytałam, ze wszystkie zabiegi operacyjne brzucha obniżają, ale nie do końca rozumiem dlaczego.
 
@Kitsune ja właśnie sobie ten test zamówiłam w wersji standard. Nie mam żadnego poronienia za sobą, stwierdziłam, ze profilaktycznie sobie zrobię, chociaż nie wiem, czy to ma jakikolwiek sens 😅 wczoraj dotarło do labu, wynik będzie maks we wtorek

Jeżeli chodzi o endometriozę - ostatnio jak byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych to leżałam ze staraczką 9-letnią, której dopiero tuż przed pójściem do szpitala to zdiagnozowali i to był mega szok dla mnie, jakim cudem tak późno, po tylu latach. To jest dla mnie trochę przerażajace, ze ta choroba może dawać tak mało objawów.

A poza tym, to u mnie jakiś szpitalny ciąg 😂😂 nigdy w życiu w szpitalu nie leżałam tylko po to, żeby teraz w przeciągu miesiąca leżeć 4 razy 😂 7 marca mnie kładą i będę miła zabieg usunięcia pęcherzyka żółciowego i mam pytanko w związku z tym - czy to może wpłynąć na obniżenie mojego amh? Bo gdzieś czytałam, ze wszystkie zabiegi operacyjne brzucha obniżają, ale nie do końca rozumiem dlaczego.
Jasne, że ma sens ;) Przecież to nawet jak nie przy ciąży Ci się przyda taka informacja, to być może na późniejszy okres w życiu :) Ja na przykład wiem teraz, że muszę uważać bo mam bardzo duże obciążenie udarem czy zawałem ;)
 
Jasne, że ma sens ;) Przecież to nawet jak nie przy ciąży Ci się przyda taka informacja, to być może na późniejszy okres w życiu :) Ja na przykład wiem teraz, że muszę uważać bo mam bardzo duże obciążenie udarem czy zawałem ;)
nie no, jasne. Po prostu chodziło mi stricte o kontekst ciąży. Czy jeżeli coś mi tam wyjdzie to czy będę mogła wdrożyć jakieś środki zapobiegawcze już na etapie pierwszego zapłodnienia, prawda?
 
reklama
Ja się już zaczęłam po prostu wkurzać na to, ze u mnie to jest nowy dzień nowa diagnoza i teraz zamierzam je wszystkie wyprzedzać i załatwiać hurtowo 😂😂😂
 
Do góry