reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Cześć dziewczyny ❤ miłego dnia ❤ co u was słychać?
ja nadal czekam na @, wiec testować w lutym nie będę :( od poronienia minęło 37 dni, brałam dupka na wywołanie a okresu ani widu ani słychu. Tylko jajnik lewy pobolewa czasami i czuje się osłabiona. Mam nadzieje, że przyjdzie lada dzień bo na walentynki chce z mężem poszaleć 😂❤️
A jak u Ciebie?
 
ja nadal czekam na @, wiec testować w lutym nie będę :( od poronienia minęło 37 dni, brałam dupka na wywołanie a okresu ani widu ani słychu. Tylko jajnik lewy pobolewa czasami i czuje się osłabiona. Mam nadzieje, że przyjdzie lada dzień bo na walentynki chce z mężem poszaleć 😂❤️
A jak u Ciebie?
Ja tez juz się nie nastawiam, jestem strasznie senna, trochę mi nie dobrze, dalej boli mnie jeden sutek i pobolewa brzuch więc też czekam na @, a skoro jeszcze nie dostałaś to robiłaś test dla pewności? ❤
 
Dzień dobry wszystkim. Ja od rana działam... w kuchni😂 ochota na krokiety z pieczarkami mnie wzięła😊. Powinnam się wyrobić przed praca. A co do pracy wciąż nic niewiadomo, trzeba czekać. U mnie dziś 9dpo i cisza objawów brak, cyce bez zmian wiec chyba nic nie będzie🤷‍♀️Testowanko w poniedziałek o ile mnie 🙈nie wyprzedzi.
 
Dziewczyny, idę jutro pojutrze na badania. Będzie to mój 3 lub 4 dzień cyklu. Jakie badania oprócz poniższych powinnam zrobić w tym dniu?
LH
FSH
Prolaktyna
Estradiol
TSH
FT3
FT4
WIt. D3
Progesteron (powinno się chyba w 21-23 dniu robić, ale mamw tym pakiecie badań - czy ten wynik coś mi powie znaczącego?)

Dodam, że anty tpo i tg miałam robione i są dobre, więc endo już nie kazała ich robić. Czy coś jeszcze powinnam wiząć pod uwagę?

Dzięki!
 
reklama
Do góry