reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Poprzednio byłam majówką 2018 .. :) też miałyśmy tutaj forum, ale później przeszłyśmy na facebooka, żeby było czytelniej trochę. Początkowo było Nas 60 osób :D ostatecznie wytrwało 45! Jest super. Nawiązały się przyjaźnie, organizujemy spotkania.. :) Jesteśmy ze sobą na dobre i złe.. Mam nadzieję, że i tutaj tak będzie.
 
reklama
Dziewczyny a co uważacie o teorii Ramziego na temat wczesnego rozpoznawania płci. Wczoraj przypadkiem znalazłam to tutaj na forum a jakoś nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.
Patrząc na te zdjęcia to córka z pierwszej ciąży mi się potwierdziła
Screenshot_20190620-210733_Chrome.jpeg
Screenshot_20190626-103707_Gallery.jpeg
 
Dziewczyny a co uważacie o teorii Ramziego na temat wczesnego rozpoznawania płci. Wczoraj przypadkiem znalazłam to tutaj na forum a jakoś nigdy wcześniej o czymś takim nie słyszałam.
Patrząc na te zdjęcia to córka z pierwszej ciąży mi się potwierdziła

kurde, ciekawe.. ale ja nic nie widze na tych zdjęciach : P

Może zobaczysz co wychodzi z mojego? :D
Płeć podobno kszałtuje się dopiero w 8-9 tygodniu, to jakby obala tą teorię, ale kto wie? :D

Robiliscie wróżbe z pierścionkiem i nitką? :D
 

Załączniki

  • usg.jpg
    usg.jpg
    61,4 KB · Wyświetleń: 73
kurde, ciekawe.. ale ja nic nie widze na tych zdjęciach : P

Może zobaczysz co wychodzi z mojego? :D
Płeć podobno kszałtuje się dopiero w 8-9 tygodniu, to jakby obala tą teorię, ale kto wie? :D

Robiliscie wróżbe z pierścionkiem i nitką? :D
U Ciebie też nie potrafię stwierdzić [emoji23] także nie jest to takie jasne [emoji16]
Ja wróżb nie robiłam, jedynie sprawdzałam w chińskim kalendarzu. Ale tak na prawdę to wszystkie te wróżby, kalendarze, teorię to tylko 50/50% [emoji23]
 
No nic, mi według Chińskiego wychodzi dziewczynka a z wróżby z piersionkiem - chłopiec.
Sama czuję, że to chyba syn ; ) mam już jednego w domu, ale drugiego chyba też wolałabym synka :p

No ale co będzie to będzie :) pewnie za kilka tygodni będzie wiadomo :)
 
Ja mam jedną córka i czuje że też będzie córka. Jak nie jem płatków na mleku tak w pierwszej ciąży musiałam zjeść codziennie i teraz tak samo. Tak samo wtedy odrzucilo mnie od mięsa i teraz też ;) także zobaczymy
 
reklama
Ale napisałyście stron [emoji23] dobrze, że mam dzisiaj wolne, to Was nadrobiłam.
@Velvetka dziecko duże, to i lokum musiało mieć większe ;)
@paulina.blachut jaki Ty miałaś malutki brzuszek :)
@Jotka_Szczotka wysoka jak brzoza, ale dobrze, że nie dopisałaś reszty powodzenia, lepiej być większą niż głupią [emoji16][emoji16][emoji16] schudnąć zawsze możesz, zmądrzeć niekoniecznie
@Maminek31 fajny domek dla maluszka miałaś! Ja dzisiaj z 5 razy wstawałam do toalety, no zwariować idzie, a dzisiaj jestem śpiąca jak królewna ;)

Mojego męża kuzynka urodziła małego prawie 4900 i 60cm, to był wielki noworodek :)
 
Do góry