reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja ostatnio zmuszam się rano do koktajli owocowych :D jak i tak mnie cały czas mdli to mogę zdrowo dzień zaczynać. Ale ostatnio mnie od pomidorów w każdej postaci odrzuciło:o:( a ja uwielbiam pomidory... No i na obiady w sumie tylko zupy przyswajam, nic nie chce mi się innego przez te upały jeść ;) póki co tylko 0,5kg przytyłam więc mam nadzieję że jakoś dużo nie będę miała dodatkowego balastu jak już się maleństwo urodzi :D:D
Oj ja już 1 pełen kilogram do przodu... A tak chciałabym skończyć z max. 10 kg. Juz i tak mam leciuteńką nadwagę, więc mam nadzieję, że ciąża będzie dla mnie łaskawa ;)
 
reklama
Rozumiem Cię, ja też właśnie jestem teraz z córką w szpitalu. Z testów przesiewowych wyszła jej mukowiscydoza i w tamtym roku robili jej mnóstwo badań, straszyli mnie jak to wygląda. Na szczęście okazało się że ma taka mutacje genów że nie potwierdzona została mukowiscydoza ale w każdym momencie może się pojawić. Co roku musimy właśnie przyjeżdżać na takie 4 dniowe pobyty i serce mi wali jak szalone bo pełno badań A wyników jeszcze nie ma. Mam nadzieję że będzie dobrze.

Też mi jest obojętne jaka płeć, pewnie Nam wszystkim jest to bez różnicy byle zdrowe. A czy chłopczyk, czy dziewczynka to chyba bardziej ciekawość niż pragnienie. Przynajmniej w moim przypadku.
Oby nigdy Twoja córka nie zmutowqla, żeby nie chorował na nukowiscydoze... Tego Ci życzę i jej zdrowia przedewszystkim!!!


Mój mąż dostał zadanie, ma mi przywieźć jagodzianke i wiecie. Przywiózł i jest najcufowniejsza n świecie... Któraś z pacjentek ruszyła temat jagodxianelk i mój mózg znowu mnie oslinil... Boze masakra.
 
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
 
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
Bądź dobrej myśli, trzymam kciuki żeby było wszystko ok! Głowa do góry ;)
 
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
Słońce trzymam kciuki, żeby beta skoczyła w kosmos! Wynik miałaś bardzo ładny, oby teraz był większy!
 
Dziewczyny beta z pon 183 czyli jakos 4 tydzien ?? Dziwnie... dlatego moze nie bylo widac na usg. Jutro mam dzwonic po wynik z dzisiaj, jesli sie podwoi to znow wizyta, a jesli nie.... ech...lzy same sie cisna bo jeszcze to plamienie nie wiem co myslec :(
Przy takiej niskiej becie ma prawo nic nie być widać. Może była późna owulacja?
Trzymam kciuki, aby wszyskto było ok :)
 
Przy takiej niskiej becie ma prawo nic nie być widać. Może była późna owulacja?
Trzymam kciuki, aby wszyskto było ok :)
Moze cos sie poprzestawialo przez podroz do Polski, a owu myslalam ze mialam jakos 31 maj lub 1 czerwiec bo robilam testy. Najbardziej to martwi mnie to cholerne plamienie ciemnobrazowe.
 
Biore. Sama postanowilam, ze wezme... biore 50mg rano i wieczorem. Mam zwolnienie do poniedzialku. W pon musze isc do pracy, a tam 8 h chodze caly czas. Ale w sobote mam wizyte jeszcze i dr Polki
 
reklama
Do góry