reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

Dziew zyny jest szansa ns brania tej luteiny skoro nie plemię?? Jak myślicie???
Nasza Pani dr M. to już z urzędu przypisuje luteine. Moja szwagierka nie wykupiła i było ok. Ale to indywidualna decyzja. Luteina wpływa na wynik progresteronu, a dupek nie. Ja mam w domu 2 nie otwarte opakowania luteiny podjęzykowej jak chcesz, sama używam duphaston.
 
reklama
Nasza Pani dr M. to już z urzędu przypisuje luteine. Moja szwagierka nie wykupiła i było ok. Ale to indywidualna decyzja. Luteina wpływa na wynik progresteronu, a dupek nie. Ja mam w domu 2 nie otwarte opakowania luteiny podjęzykowej jak chcesz, sama używam duphaston.
No ja robiłam ten progesteron i wydaje mi się że jest dobry i nie ma potrzeby brać.. Zwłaszcza że nie mam żadnych plamien itp rzeczy... No nie wiem pomyślę mam miesiąc na realizację recepty :)
 
Dziewczyny ja już po pierwszej wizycie:) wiek ciąży tak jak wychodzi z miesiączki, 6t0, wszystko rozwija się jak należy no i było serduszko [emoji3590] cieszę się szalenie. Doktor założył mi kartę ciąży i za 3 tygodnie idę na kontrolę.

Jeśli chodzi o L4 został mi tydzień pracy i wakacje, więc na razie nie idę [emoji14]

Co do książeczek- jeśli macie już swoje pociechy CZYTAJCIE IM KSIĄŻKI! nie zdajecie sobie sprawy jaka jest różnica w rozwoju między dziećmi którym czyta się w domu, a które tego nie mają- mówię to ja, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
 
Dziewczyny ja już po pierwszej wizycie:) wiek ciąży tak jak wychodzi z miesiączki, 6t0, wszystko rozwija się jak należy no i było serduszko [emoji3590] cieszę się szalenie. Doktor założył mi kartę ciąży i za 3 tygodnie idę na kontrolę.

Jeśli chodzi o L4 został mi tydzień pracy i wakacje, więc na razie nie idę [emoji14]

Co do książeczek- jeśli macie już swoje pociechy CZYTAJCIE IM KSIĄŻKI! nie zdajecie sobie sprawy jaka jest różnica w rozwoju między dziećmi którym czyta się w domu, a które tego nie mają- mówię to ja, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.
Super wiadomości [emoji4] życzę Ci nudnych "9" miesięcy [emoji4]
 
reklama
Do góry