reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Mi lekarz powiedział że w związku z tym że mam już skończone 30 lat i to będzie moje pierwsze to żebym rozważyła zrobienie PAPP-A. W sumie nic mi nie szkodzi. Zrobiłam i zobaczymy co wyjdzie [emoji6]
 
reklama
Tak:) jaka masz ciąże? Ja 2k2o jutro równy 12 tydzień:) w poniedziałek mam prenatalne i wiem ze to graniczy z cudem ale mam nadzieje ze pokażą co tam chowają między nogami :D oczywiście wezmę duża poprawkę nawet jak mi lekarz powie jakimś cudem :p
Co do książek to mam w planie ściągnąć z Polski „Rodzic można łatwiej” Izabela Dembska. Ktoś ma, poleca?
Tak to ja mam tą samą:) chyba dobrze bo to mniejsze ryzyko.ale fajnie że już 12 tydzień. Ja jeszcze 3 tyg.czekam w nerwach.a jak byś chciała?dziewczyny chłopaki czy parka:)?
 
Pracuje. Niestety u mnie nie bedzie tak latwo o L4 bo pracuje "u siebie" w dwoch roznych firmach. Takze na typowy odpoczynek ciazowy nie mam co liczyc a i po porodzie dosc szybko musze ogarnac jakos prace zdalna z noworodkiem... mam nadzieje ze komus sie to udalo...


Dziewczyny jak radzicie sobie z mdlosciami? Ja nie wymiotuje ale mam od rana do nocy takie okropne uczucie jakby ssania, uwierania w zoladku i przelyku, troche jakby glodu? A jem i glodna nie jestem.
A to uczucie mnie tak meczy ze az ciezko mi robic cokolwiek. Siedzenie przy biurku to dramat.
Oj ja mam to samo..zamówiłam sobie takie gumy do żucia pregna VOMI chyba trochę pomagają..ale szału nie ma ogólnie..
 
Tak to ja mam tą samą:) chyba dobrze bo to mniejsze ryzyko.ale fajnie że już 12 tydzień. Ja jeszcze 3 tyg.czekam w nerwach.a jak byś chciała?dziewczyny chłopaki czy parka:)?
Mam już chłopczyka 4 letniego w domku wiec marzą mi się dziewczynki ewentualnie parka. Ale nie wiem większość wróży mi chłopaków :p moje smaki tez trochę na to wskazują tzn prędzej mi do kwaśnych słonych rzeczy niż słodkich. Ze słodkości to tylko owoce mi wchodzą. Gdzie przedtem (przed ciąża) pożerałam czekoladki ciasteczka itp tak teraz mogłoby to nie istnieć :D a ty miałaś jakieś dziwne smaki ?:D (co prawda średnio wierze w te zabobony no ale... :D )
 
Padam dziś na pyszczek... jeszcze 21 nie ma ale już najchętniej poszłabym spać. Mam nadzieje ze te zmęczenie minie :/ mimo ze śpię w dzień to itak wieczorami padam
 
@Paryżanka ja też bym spała całymi dniami ;)
A poza tym też mnie ciągnie na mięso i słone rzeczy, a najlepiej jak ja to mowę "żeby tłuszczykiem jeszcze ociekalo i dużo żółtego sera", słodkie mniej. w pierwszej ciąży też tak miałam i był chłopak ;)
 
Nie no kazała mi się położyć i zobaczyła na usg że za mały ale to trwało pare sekund :) więc moja wizyta w gabinecie trwała jakieś 2min :p
Aaa bo już myślałam ze nawet noe zobaczyła :oops: No trudno ... coś im się najwidoczniej poknociloo_O Po prostu niestety nie mieściłas się w tej skali w której oni coś mogli sprawdzić...minie raz dwa i będziesz znowu tam leżeć ☺️☺️☺️z ta różnica ze juz wsztseko dobrze się skończy:)
Aaa i ja wkoncu zrobiłam te pappa... jakoś samo tak wyszło, poszłam na krew i tyle ... chyba byłam w takim stresie ze zapomniałam wgl podjąć decyzji czy robić czy nie :p
 
reklama
@Kurcia no ale w każdym razie nic mi nie wspominał [emoji16]
Ja się dopytala Zielonej. I ona mi wytłumaczył co to po co to i co można wykryć. Przeanalizowałyśmy przypadki genetyczne u mnie i u męża w rodzinie. I uznałam, że to bez sensu. Po za tym co mi to da? Będę usuwala? Absolutnie. :) tak że każdy robi jak uważa :p mi to badanie jest poprostu zbędne :)
 
Do góry