reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A po badaniu ....☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
7D22B39E-BB43-4AB6-8F3E-CAE0720F3855.jpeg

Cinnamon:p
 
reklama
Hej kochane :) ja już po i nie do końca bo okazało się że dziecko jest za małe na badanie i mam przyjść za dwa tygodnie :/ jestem zła sraciłam tyle czasu a poza tym przy zapisywaniu się na badanie podawałam dzień ostatniej miesiączki i mi liczyła kiedy mam przyjść a teraz gdy doktor usłyszała o terminie miesiączki to odrazu powiedziała że jest za wcześnie na badanie :/ no trudno
A który tc Ci teraz wychodzil?
 
Dziewczynki jakie legginsy, spodnie itp. Polecacie? Może któraś kupowała na allegro takie zwykłe i ocieplane?
Nie wiem na co sie zdecydować.
W lidlu na razie nie ma więc lipa ale szukam też takich zwykłych legginsow nie tylko jeansów.
Może jakieś nazwy sklepów podacie w których na pewno są takie ciążowe ciuszki?
[emoji6][emoji847][emoji3590]
Ja dziś byłam w lidlu i kupiłam o legginsy ciazowe i jeansy ;) Pierdze w promocji za 19.99 a drugie za 29.99 tez w promocji;) choć mam legginsy czarne z lidla i mi lekko prześwitują ale narazie nie wybrałam się ma inne sklepy a z drugiej strony jaki widzę gdzieś cenę na czerwono to dostaje małpiego rozumu i kupuje:p Haha
Hej kochane :) ja już po i nie do końca bo okazało się że dziecko jest za małe na badanie i mam przyjść za dwa tygodnie :/ jestem zła sraciłam tyle czasu a poza tym przy zapisywaniu się na badanie podawałam dzień ostatniej miesiączki i mi liczyła kiedy mam przyjść a teraz gdy doktor usłyszała o terminie miesiączki to odrazu powiedziała że jest za wcześnie na badanie :/ no trudno
Kurczę No to niefajnie ze tak wyszło, jeśli nawet sama ci to obliczala i wyznaczyła termin na dziś :unsure: a przypomnij mi który to dziś i ciebie tydzień dokładnie? I jak to wgl ci nie zrobiła tego badania ??? Nawet się nie upewniła czy dzidziuś akurat nie jest troszkę starszy niż z OM ??
 
Ja dziś byłam w lidlu i kupiłam o legginsy ciazowe i jeansy ;) Pierdze w promocji za 19.99 a drugie za 29.99 tez w promocji;) choć mam legginsy czarne z lidla i mi lekko prześwitują ale narazie nie wybrałam się ma inne sklepy a z drugiej strony jaki widzę gdzieś cenę na czerwono to dostaje małpiego rozumu i kupuje:p Haha

Kurczę No to niefajnie ze tak wyszło, jeśli nawet sama ci to obliczala i wyznaczyła termin na dziś :unsure: a przypomnij mi który to dziś i ciebie tydzień dokładnie? I jak to wgl ci nie zrobiła tego badania ??? Nawet się nie upewniła czy dzidziuś akurat nie jest troszkę starszy niż z OM ??
Nie no kazała mi się położyć i zobaczyła na usg że za mały ale to trwało pare sekund :) więc moja wizyta w gabinecie trwała jakieś 2min :p
 
Ja byłam prawie 2 tyg na l4 od wtorku wracam do roboty. Tez u mnie ciężko o l4 mimo ciąży bliźniaczej. Ale od sierpnia będę już u innego lekarza (u tego co prowadził moja 1 ciąże) i wtedy zobaczymy co zadecyduje. Ja z chęcią bym kontynuowała l4 bo stresuje mnie ta praca i mam dużo ruchu i dźwigania.
 
Ja byłam prawie 2 tyg na l4 od wtorku wracam do roboty. Tez u mnie ciężko o l4 mimo ciąży bliźniaczej. Ale od sierpnia będę już u innego lekarza (u tego co prowadził moja 1 ciąże) i wtedy zobaczymy co zadecyduje. Ja z chęcią bym kontynuowała l4 bo stresuje mnie ta praca i mam dużo ruchu i dźwigania.
A jednak nie masz możliwości kontynuowania L4? [emoji21] Z tym lekarzem z ubezpieczenia (nie pamiętam dokładnie, ale coś takiego chyba pisałaś?)
 
reklama
To który dziś miałaś tydz?
Hej kochane :) ja już po i nie do końca bo okazało się że dziecko jest za małe na badanie i mam przyjść za dwa tygodnie :/ jestem zła sraciłam tyle czasu a poza tym przy zapisywaniu się na badanie podawałam dzień ostatniej miesiączki i mi liczyła kiedy mam przyjść a teraz gdy doktor usłyszała o terminie miesiączki to odrazu powiedziała że jest za wcześnie na badanie :/ no trudno
 
Do góry