reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Kochana a który u ciebie tydzień? Tak mi przykro że tyle stresu masz... Ale może jeszcze będzie dobrze? Może owulacja później była? Moja ciąża też jest o co najmniej tydzień młodsza niż z OM..

Ja mam 36 dniowe cykle. Wynika z tego ze już powinnam być w 7+4 a tu nawet zarodka noe widać. Po prostu się nic nie rozwinęło
 
reklama
Wiesz co po poprzedniej ciąży wszystko raczej już było że tak powiem skurczone bo po połogu byłam u ginekologa i na usg mi ginekolog powiedziała że jak nówka sztuka skurczona [emoji3526]
A mówiłaś o tym lekarzowi? Ja sobie tak myślę że skoro tam po poprzedniej ciąży jeszcze wszystko jest rozluźnione to może nie powinno boleć? Lepiej może to skontrolować? Nawet na izbe przyjęć jechać i powiedzieć że boli ciągnie żeby USG zrobili... I wtedy będziesz spokojniejsza
 
Ja mam dziś niby 8
Ja mam 36 dniowe cykle. Wynika z tego ze już powinnam być w 7+4 a tu nawet zarodka noe widać. Po prostu się nic nie rozwinęło
Tydz dziś z om ale według usg mam 7+1 jak byłam w 6 tyg nic nie było widać oprócz pęcherzyka w 7 tyg według om była już fasolka z serduszkiem miejmy nadzieję że i u CB będzie zrób sobie betę jutro i po 2 dniach i zobacz jak rośnie
 
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Tak szczerze mówiąc nie nastawiam się. Mam dwójkę cudnych dzieci i to już jest dar. Co ma być to i tak będzie. Ale trzecie w przyszłości na pewno będzie [emoji3][emoji3][emoji3]
 
reklama
Miałam podobna sytuację. Jak poszłam na pierwsze usg to powinnam byc w 8 tygodniu a bylam w 6 i też nie było zarodka. Był tylko pęcherzyk. I to mały.
Też miałam dłuższe cykle.
Ja mam 36 dniowe cykle. Wynika z tego ze już powinnam być w 7+4 a tu nawet zarodka noe widać. Po prostu się nic nie rozwinęło
 
Do góry