reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe 2020

reklama
@paulina.blachut mnie czasem jak ból zlapal w pierwszej ciąży to ruszyć się nie moglam [emoji86]

@Rózamama czekamy na dobre wieści!!! Musi być dobrze! Nie ma innej opcji :* moja koleżanka mega krwawila, mocno żywą krwią kilka razy i sie okazalo ze miesniak.. Musiala miesiąc lezec.. Ale teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku a na koniec września ma termin :) trzymaj się :*[emoji173]️ jesteśmy z tobą :*
 
Serce mi pęka jak słyszę o takich historiach [emoji31][emoji31][emoji31][emoji31] moja znajoma była w ciąży razem ze mną tylko była do przodu 6 tygodni.. Urodziła w 27 tygodniu i mały żył tylko 2 dni :( straszne to było :(..
 
reklama
Do góry