reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Haha, dzięki dziewczyny, bo ta rozmowa serio mi jakoś pomaga :D po raz kac mogę, normalnie nie mam z kim tak pogadać, bo wie garstka osób. :)
A to jest moje apogeum brzucha ciążowego, dzień przed pójściem do szpitala, dwa dni przed CC [emoji23] też wyglądałam, jakbym przytyła, też nikt sam się nie zorientował, też nikt nigdy mnie nie przepuścił [emoji1] znam ten "ból"! [emoji23] Z drugiej strony nie było problemów z ciuchami [emoji4][emoji4][emoji4]
1534416957858.jpeg
 
Mój jest wypukły, jak pół arbuza [emoji23] dorodna ciąża spożywcza [emoji23]
Ja coś ostatnio mam w ogóle z brzuchem nie tak, bo mój zaczyna się zaraz pod mostkiem. Brzdąc mi tak żebra rozciągnął że mam wystające i teraz jak coś zjem to strasznie mi się żołądek wysuwa na przód, a mięśnie mam słabe i teść ostatnio po obiedzie stwierdził, że już wyglądam jak w 7 miesiącu.
 
Ja coś ostatnio mam w ogóle z brzuchem nie tak, bo mój zaczyna się zaraz pod mostkiem. Brzdąc mi tak żebra rozciągnął że mam wystające i teraz jak coś zjem to strasznie mi się żołądek wysuwa na przód, a mięśnie mam słabe i teść ostatnio po obiedzie stwierdził, że już wyglądam jak w 7 miesiącu.

Ja nawet jak miałam praktycznie już niedowagę, to brzuch miałam lekko wypukły, taka moja uroda. Mogę być chuda, gruba, przetrącona a brzuch i tak będzie odstawał ;)
 
Ja coś ostatnio mam w ogóle z brzuchem nie tak, bo mój zaczyna się zaraz pod mostkiem. Brzdąc mi tak żebra rozciągnął że mam wystające i teraz jak coś zjem to strasznie mi się żołądek wysuwa na przód, a mięśnie mam słabe i teść ostatnio po obiedzie stwierdził, że już wyglądam jak w 7 miesiącu.
Bardzo taktowny teść [emoji2960]
 
A to jest moje apogeum brzucha ciążowego, dzień przed pójściem do szpitala, dwa dni przed CC [emoji23] też wyglądałam, jakbym przytyła, też nikt sam się nie zorientował, też nikt nigdy mnie nie przepuścił [emoji1] znam ten "ból"! [emoji23] Z drugiej strony nie było problemów z ciuchami [emoji4][emoji4][emoji4]Zobacz załącznik 990169
No bardzo podobnie wyglądała, z tym, że Ty to drobniutka jesteś, ja to kawał babsztyla nie dość że wysoka jak brzoza to.... No otyla :]
 
reklama
Do góry