reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@nutka83 ja serio w tych wszystkich złych myślach, mam jedną cudowna myśl że będzie dzidzia! I to mnie cieszy... Niestety mam jakieś rozwarstwienie jaźni chyba...

Dziś, żeby się trochę zrelaksować coś tam poplatalam na Romci
IMG_20190625_193605.jpg
 
reklama
Umylam dziś Romci kłaki, jutro będę szalala, bo muszę pomyśleć nad fryzura dla mojej Miss do sesji foto na czwartek. Już wiem co by chciała teraz muszę to zrobić ładnie. :p jak przebrne przez tą sesje pomyślnie to urośnie w piórka. Dziś byłam zapytać koleżanki fotomodelki czy zechce uczestniczyć w moim egzaminie. Zgodziła się. I już jestem krok do przodu, rozwiązał się jeden problem, który gryzl mnie od dawna
 
Ja teraz ćwiczył am bardzo dużo ale przy tym cyklu co zaszłam, postanowiłam że odpuszczę i bach. Teraz narazie boję się wrócić bo to już prawie 3miesiace przerwy.:( po za tym mam nadal duża masę) co zrobić będę gruba jak stog siana :D
Kochana, wyluzuj troszkę. Nie ma co tak wybiegać w przyszłość ze wszystkim, czy przytyjesz, czy brzuszek będzie taki albo taki. Z wagą na pewno mnie tu nie pobijesz, pewnie nikt mnie tu nie pobije (ach, taka skromna jestem!). Pierwszą ciążę zaczynałam z otyłością, przytyłam 10kg, po 2 miesiącach wróciłam do wagi sprzed ciąży. Nie na wszystko ma się wpływ. Można nie mieć wpływu na wagę (wbrew powszechnej opinii tyjesz - zdecydowanie wpieprzasz jak dziki dzik), nie masz wpływu na kształt brzuszka, nie masz wpływu na płeć ani na to, jak się ciąża ogólnie potoczy. Trzeba mieć wiarę w to, że będzie dobrze. Po prostu. Głowa do góry! Ciało kobiety jest niesamowite, zniesie wszystko i jeszcze więcej!
 
O kształcie brzucha to ja tak trochę z zazdrością napisałam, bo właśnie chciałabym taki fajny okrągły :p jak zazwyczaj maja dziewczyny w ciąży... Ja mam bardzo mocne mięśnie brzucha więc mialam w pierwszej ciąży dość płaski brzuch jak stałam ubrana to wyglądała jakbym przytyłam poprostu a nie jak w ciąży :D heh... A z tym tyxiem... No mam otyłość już byłam coraz bliżej z wyjścia z niej i teraz niestety mi żal poprostu. Ale już nic nie zrobię.
 
Tu słabo widać, ale w telefonie znalazłam tylko takie. Można sobie to wyobrazic. Na tym zdjęciu jest kobietą w ciąży, czyli ja, na koniec 8miesiaca :D
IMG_20190625_220744.jpg

Taaaaaki miałam gigantyczny brzuch :D ale cholera z drugiej strony to było spoko bo. Flaki mi tak gniótl girami, że prawie nic nie jadłam :p
 
Tu słabo widać, ale w telefonie znalazłam tylko takie. Można sobie to wyobrazic. Na tym zdjęciu jest kobietą w ciąży, czyli ja, na koniec 8miesiaca :D Zobacz załącznik 990152
Taaaaaki miałam gigantyczny brzuch :D ale cholera z drugiej strony to było spoko bo. Flaki mi tak gniótl girami, że prawie nic nie jadłam :p

Kurcze, a mi się podoba [emoji16] ja pewnie będę wyglądać jakbym beczkę połknęła [emoji23]
 
Ale wiesz. Jak masz taki fajny okrągły brzuszek to tak widać, że jesteś w zaawansowanej ciąży a u mnie nic. Więc często stałam z autobusie czy tramwaju (studiowała jeszcze) i nikt miejsca nie ustąpił, nikt ie zauważył :p a było słabo..To tylko przykład :p zobaczymy, chociaż już wiem zez racji mojej tuszy wy będziecie wrzucał zdjęcia zaokrąglony h brzuszków a ja ogromnego flaka :D
 
reklama
Ale wiesz. Jak masz taki fajny okrągły brzuszek to tak widać, że jesteś w zaawansowanej ciąży a u mnie nic. Więc często stałam z autobusie czy tramwaju (studiowała jeszcze) i nikt miejsca nie ustąpił, nikt ie zauważył [emoji14] a było słabo..To tylko przykład [emoji14] zobaczymy, chociaż już wiem zez racji mojej tuszy wy będziecie wrzucał zdjęcia zaokrąglony h brzuszków a ja ogromnego flaka :D
He he, flaka to ja mam teraz i czekam, aż się wypełni [emoji1787]
 
Do góry