reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Haha :D staram się pilnować jak mogę ale życie będę coraz większa w tej chwili, ciąża to nie czas na kaloryfer na brzuchu :D zreszta kiedy sobie mogę pojeść jak nie teraz. Całe życie staram się trzymać dietę to teraz jak już mogę to sobie troszkę odpuszczam. Po porodzie będzie czas na powrót do formy [emoji5] PS mam 8 i 5 tydzień i już wyglądamy tak o :D Zobacz załącznik 989933coś. czuje ze jak będziemy w 5 miesiącu to ja już będę wyglądać jak w 9 haha

Bądź co bądź widać , że ciążowy - super - ja już tez czekam na brzuszek - pewnie wyskoczy wcześniej niż w poprzednich dwoch ciążach bo moje mięśnie brzucha nie są już tak silne a poza tym brakowało mi motywacji do ćwiczeń- rodziłam w sumie 10miesiecy temu wiec powinnam bądź co bądź troszkę stracić tych fałdów no ale jak się człowiek nie bierze za siebie to potem trzeba wciągać brzuchol :-p
 
reklama
No bądź co bądź to masz dwie istotki w brzuchu. A co do brzucha to ja teraz mam większy brzuszek od Ciebie, bo mi fałda skórna została po pierwszej ciąży. A w 9 miesiącu na porodówce po tych wszystkich kilogramach które przybrałam położna się pytała czy bliźniaki, bo taka duża byłam przy wzroście 160cm [emoji1787]
Ja w pierwszej 15kg na plus hihi więcej ciałka do kochania :p
 
Zobacz załącznik 989853
Mam i ja wreszcie pierwsze zdjęcie. Nie ma to jak pójść do swojej lekarki. Wszystko dokładnie zbadała na spokojnie i mam tc 8 i 6 dni, czyli tak jak wychodzi z om. Termin na 29 stycznia, ale to na razie wyznaczony z om. Przy następnym badaniu może się zmienić. Kolejna wizytę mam 17 lipca już z usg prenatalnym i badaniem krwi. Chyba że okarze się że dzidzia jest jeszcze za mała to 30 będę miała te badania.
Super duża dzidzia już ;) Gratulacje ☺️
Mam nadzieje, ze jak ja pójdę za tydzień na wizytę to bedzie mi dane ujrzeć już taka duża fasolkę :)
 
Jej u Ciebie też już widać brzuszek. Matko u mnie to pewnie znowu nic nie będzie widać prze znaczna część ciąży :( a tak mi się podobają takie ciążowe brzuszki. Okraglutkie. Jajuz teraz i tak jestem gruba więc poprostu będę grubsza i to kolejny punkt na mojej liście paranoi. Bo bardzo dużo schudlam, ale jeszcze za mało a tu bach ciąża.. I zobaczenie na wad, ę znowu wartość i 3cyfrowej przyprawia mnie o panikę i dobrowadza do płaczu.
 
Jej u Ciebie też już widać brzuszek. Matko u mnie to pewnie znowu nic nie będzie widać prze znaczna część ciąży :( a tak mi się podobają takie ciążowe brzuszki. Okraglutkie. Jajuz teraz i tak jestem gruba więc poprostu będę grubsza i to kolejny punkt na mojej liście paranoi. Bo bardzo dużo schudlam, ale jeszcze za mało a tu bach ciąża.. I zobaczenie na wad, ę znowu wartość i 3cyfrowej przyprawia mnie o panikę i dobrowadza do płaczu.
Może tak, że nie będzie tak źle. Ciąża ciąży nie równa. A jak nawet przytyjesz to i schudniesz.
 
Jej u Ciebie też już widać brzuszek. Matko u mnie to pewnie znowu nic nie będzie widać prze znaczna część ciąży :( a tak mi się podobają takie ciążowe brzuszki. Okraglutkie. Jajuz teraz i tak jestem gruba więc poprostu będę grubsza i to kolejny punkt na mojej liście paranoi. Bo bardzo dużo schudlam, ale jeszcze za mało a tu bach ciąża.. I zobaczenie na wad, ę znowu wartość i 3cyfrowej przyprawia mnie o panikę i dobrowadza do płaczu.
Jak planujesz karmić piersia to myśle ze szybko zleca kg:)
 
Jak planujesz karmić piersia to myśle ze szybko zleca kg:)
Jasne że. Planuję, przy synu przytyłam tylko 8kg i po porodzie odrazu wróciłam do wagi, a przy karmieniu schudlam 8i liczę teraz na taki scenariusz ale jak to mówicie ciąża ciąży nie równa :( eh. Za dużo mam w głowie. Złych rzeczy sprzed ciąży i teraz mnie męczą
 
Ja teraz ćwiczył am bardzo dużo ale przy tym cyklu co zaszłam, postanowiłam że odpuszczę i bach. Teraz narazie boję się wrócić bo to już prawie 3miesiace przerwy.:( po za tym mam nadal duża masę) co zrobić będę gruba jak stog siana :D
 
reklama
@Jotka_Szczotka nareszcie będę mogła znaleść się na liście [emoji23] zawsze jak się termin zmieni to się wprowadzi zmiany. Chociaż ja jakoś tak czuje że w lutym a nie w styczniu urodzę [emoji16]
Dziewczyny nie ma się co martwić kilogramami na zapas. Najważniejsze aby dzidzia była zdrowa, reszta to tylko otoczka nad którą w odpowiednim czasie będzie można popracować. W ciąży burza hormonów i różne myśli przychodzą do głowy. Ja też od czasu do czasu wkręcam sobie, że po co nam trzecie, że już za stara jestem itd. A potem przychodzi inne uczucie, że przecież jak tylko Lenka się urodziła to zaplanowaliśmy że chcemy mieć trójkę. I to tak w kółko się u mnie toczy taki wewnętrzny spór [emoji6]
 
Do góry