reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja miałam to samo 2950g to strach takie maleństwo na ręce brać a teraz ma 3 miesiące i waży 5600g
@Velvetka ładny brzusio, ale faktycznie musiało Ci być z nim ciężko :) dzidzi duuuże [emoji15] mój synek ważył tylko 2,9, taki maleńki był, że się bałam go podnieść [emoji16]
Jedno zdjęcie zaraz po porodzie
IMG_20190617_113516.jpeg
IMG_20190623_085211_094.jpeg
aea081cc79e0c52f4b375aba028bb449bbaad69b13e18f1d89eab7d4662da27c.jpeg
 
reklama
Hej wszystkim :*
Ale ładnymi brzuszkami się tu chwalicie :)
Ja za godzinę mam wizyte u lekarza! :) ale super! Nie mogę się doczekać
Trzymam kciuki, daj znać po :)
Ja miałam to samo 2950g to strach takie maleństwo na ręce brać a teraz ma 3 miesiące i waży 5600gJedno zdjęcie zaraz po porodzieZobacz załącznik 990229Zobacz załącznik 990230Zobacz załącznik 990231
No i pięknie nadrobiła :) synek też mi szybko nadrabiał, teraz 10 m-cy. 9,5 kg :) maluszki po porodzie wyglądają jak mali słodcy kosmici [emoji7][emoji7][emoji7]
 
Hej wszystkim :*
Ale ładnymi brzuszkami się tu chwalicie :)
Ja za godzinę mam wizyte u lekarza! :) ale super! Nie mogę się doczekać
No to czekamy na dobr wieści :)
Faktycznie maleństwo ;) U mnie córka 4040 i mi się mała wydawała a co dopiero u Ciebie :)
Nooo to powiem Ci niezły klocuś też. Ale brzucio miałaś piękny, właśnie taki ciążowy. Ładny okrąglutki.
 
Jeju dziewczyny ze sto lat nie piłam kakao. Wchodzę na oddział, dziewczyny rozdają śniadanie... I czuję... Zapach kakao... Boziu, aż mi ślina zaczęła się tworzyć w ustach. Musiałam iść z kubkiem do nich po to kakao bo normalnie aż mnie zaczęło ssać w brzuchu.. Wypiłam i jestem najszczeesliwcsza na świecie :D
 
reklama
Jeju dziewczyny ze sto lat nie piłam kakao. Wchodzę na oddział, dziewczyny rozdają śniadanie... I czuję... Zapach kakao... Boziu, aż mi ślina zaczęła się tworzyć w ustach. Musiałam iść z kubkiem do nich po to kakao bo normalnie aż mnie zaczęło ssać w brzuchu.. Wypiłam i jestem najszczeesliwcsza na świecie :D
Ej no nie mów. Takie z wielkiego kotła jest najlepsze. Albo inka na mleku. W domu to już nie to samo. No smaka mi narobiłaś. Idę sobie zrobić i jajko puk puk. [emoji39]
 
Do góry