reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U mnie córka urodzona z waga 2950 i 53 cm
Screenshot_20190625_231507_com.gravid.gravid.jpeg
 
U mnie córka urodzona z waga 2950 i 53 cmZobacz załącznik 990186
No jak ja w 6 miesiącu. Jak wjechałam na porodówkę to położna się pytała czy bliźniaki. Ale miałam przekonane z tym brzuchem. Ani się schylić buta założyć, ani nóg ogolić, a do porodu to mąż mnie golił bo nawet ręką nie sięgałam. Żeby się przekręcić w nocy z boku na bok to niejednokrotnie męża budziłam, żeby mi pomógł brzuchala na drugą stronę przerzucić.
 
Dzień dobry, poniżej na zdjęciu mój brzuch z pierwszej ciąży 5 dni przed urodzeniem. Naprawdę duży. A wazylam wtedy ponad 100kg. Pozniej schudłam nieźle. Teraz tez zaczynam z paroma kilogramami na plusie ale się mocno nie stresuje. To chyba kwestia genetyki jak brzuch wygląda.
A muszę Wam powiedzieć że u mnie już widać i tesciowa się pytała czy czasem nie bliźniaki! Ach te teściowe kochane ;-)
Ja tam lubię być w ciąży bo w końcu nie trzeba się spinac i brzucha chować :p

Dzis nie śpię od piątej bo nie dość że gorąco to mam na 10:30 pierwsza wizytę i trochę mnie stres dopadl- Czy wszystko ok, czy serduszko bije, czy faktycznie nie bedzie bliźniaków, czy nie za późno idę...
Trzymajcie kciuki i miłego dnia :-*

received_10207180112012338.jpeg
 
Dzień dobry, poniżej na zdjęciu mój brzuch z pierwszej ciąży 5 dni przed urodzeniem. Naprawdę duży. A wazylam wtedy ponad 100kg. Pozniej schudłam nieźle. Teraz tez zaczynam z paroma kilogramami na plusie ale się mocno nie stresuje. To chyba kwestia genetyki jak brzuch wygląda.
A muszę Wam powiedzieć że u mnie już widać i tesciowa się pytała czy czasem nie bliźniaki! Ach te teściowe kochane ;-)
Ja tam lubię być w ciąży bo w końcu nie trzeba się spinac i brzucha chować :p

Dzis nie śpię od piątej bo nie dość że gorąco to mam na 10:30 pierwsza wizytę i trochę mnie stres dopadl- Czy wszystko ok, czy serduszko bije, czy faktycznie nie bedzie bliźniaków, czy nie za późno idę...
Trzymajcie kciuki i miłego dnia :-*

Zobacz załącznik 990201
Trzymam kciuki z wizytę. Może teściową się nie pomyliła z tymi bliźniakami :) się okaże :)

@Velvetka no powiem Ci.... Kawał brzucha. Kawał dziecka :D ja do końca mogłam sobie sznurowac buty sama :) dzieć 3630 56 cm.

Dziękuje wam Kochana za tn temat, jakoś mi lżej na duszy.
 
@Velvetka ładny brzusio, ale faktycznie musiało Ci być z nim ciężko :) dzidzi duuuże [emoji15] mój synek ważył tylko 2,9, taki maleńki był, że się bałam go podnieść [emoji16]
 
A w ktorym tyg ci tak brzuszek zaczol szybko rosnąć bo po tym zdjęciu w 5 Msc wydajesz się być b. Szczupla
No jak ja w 6 miesiącu. Jak wjechałam na porodówkę to położna się pytała czy bliźniaki. Ale miałam przekonane z tym brzuchem. Ani się schylić buta założyć, ani nóg ogolić, a do porodu to mąż mnie golił bo nawet ręką nie sięgałam. Żeby się przekręcić w nocy z boku na bok to niejednokrotnie męża budziłam, żeby mi pomógł brzuchala na drugą stronę przerzucić.
 
reklama
Hej wszystkim :*
Ale ładnymi brzuszkami się tu chwalicie :)
Ja za godzinę mam wizyte u lekarza! :) ale super! Nie mogę się doczekać
 
Do góry