reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Zobacz załącznik 989853
Mam i ja wreszcie pierwsze zdjęcie. Nie ma to jak pójść do swojej lekarki. Wszystko dokładnie zbadała na spokojnie i mam tc 8 i 6 dni, czyli tak jak wychodzi z om. Termin na 29 stycznia, ale to na razie wyznaczony z om. Przy następnym badaniu może się zmienić. Kolejna wizytę mam 17 lipca już z usg prenatalnym i badaniem krwi. Chyba że okarze się że dzidzia jest jeszcze za mała to 30 będę miała te badania.
Ależ dzidzia! Przepiękna! Czyli już mogę Cię wpisać w listę :D?
 
reklama
Zobacz załącznik 989853
Mam i ja wreszcie pierwsze zdjęcie. Nie ma to jak pójść do swojej lekarki. Wszystko dokładnie zbadała na spokojnie i mam tc 8 i 6 dni, czyli tak jak wychodzi z om. Termin na 29 stycznia, ale to na razie wyznaczony z om. Przy następnym badaniu może się zmienić. Kolejna wizytę mam 17 lipca już z usg prenatalnym i badaniem krwi. Chyba że okarze się że dzidzia jest jeszcze za mała to 30 będę miała te badania.
Super wiesci :) gratuluje fasolki :)
 
Ja jestem absolutna mininalistka, wolę mieć jedn teczkę i w niej mm ułożone datami. Wcześniej też tak miałam :) ale tym razem teczke większą dali. :) więc będzie wygodniejsza :) leży na ławie od tygodni i wszyscy na nią patrzymy, jakoś mając świadomość tego co się tam znajduje przypomina nam o wielu rzeczach.

Witam się. Wtorkowo. Mój mąż mnie dziś tak zdenerwował... Że aż się popłakałam i teraz boli mnie brzuch.... Serio źle znoszę to wszystko psychicznie. Muszę się 3 zapytać pani doktor czy mogę brać coś n wyciszenie... Bo naprawdę nie poradzę sobie Jk to tak będzie dalej. Już jestem wyłączona. Pacjenci przychodzą, a ja robię maszynowo co muszę i tyle. Mało gadam wogole. Nie wiem.... :(
Ja dziś się wydarlam na gościa w pracy. Bo dzień w dzień mi mówi ze tyje ze przytyłam ze gruba jestem. Już się wkurwilam i mu powiedziałam kilka słów. Nie zbyt miłe sa takie teksty.
 
To jest akurat bardzo fajne i mega wygodne. Rodzilam w polsce 1 dziecko i nigdy wiecej bym nie chciala. Wszystkie badania sa komputerowo przesylane, szpital wszystko ma. Date wizyty dostaje listem i smsem, ale nie musze tego brac i pokazywac to tylko dla mnie, oni wiedza kiedy bede. Pozatym torba do szpitala. Biore tylko pizame i swoje klapki no i ubranko dla dzidziusia, chociaz to tez daja to wole swoje. Zadnych wkladek, pampersow itp. Wszystko daje szpital. A co najlepsze, to nie lezy sie z innymi kobietami po porodzie tylko obok szpitala jest hotel. Przechodzi sie tam korytarzem i masz swoj pokoj z lodowka i wlasna lazienka, sa 2 lozka jakby ktos z rodziny chcial byc z toba na noc. Na korytarzu pielegniarki gotowe do pomocy, ale bie wlaza co chwile, dopiero ok 9 pukaja czy moga sprawdzic czy wszystko ok i zapraszaja na sniadanie. Na parterze jest stolowka, szwedzki stol i jedzenie jakie tylko sobie wymarzysz. Oczywiscie dla pacjentek za darmo. Naprawde tu po porodzie sie wypoczywa.
Wow klasa:p we Francji tez fajnie się rodzi ale aż takich luksusów nie mamy :D
 
Masz prawo tyć, podwójnie[emoji7]
I tego się trzymaj.
Haha :D staram się pilnować jak mogę ale życie będę coraz większa w tej chwili, ciąża to nie czas na kaloryfer na brzuchu :D zreszta kiedy sobie mogę pojeść jak nie teraz. Całe życie staram się trzymać dietę to teraz jak już mogę to sobie troszkę odpuszczam. Po porodzie będzie czas na powrót do formy ☺️ PS mam 8 i 5 tydzień i już wyglądamy tak o :D
989933
coś. czuje ze jak będziemy w 5 miesiącu to ja już będę wyglądać jak w 9 haha
 
Haha :D staram się pilnować jak mogę ale życie będę coraz większa w tej chwili, ciąża to nie czas na kaloryfer na brzuchu :D zreszta kiedy sobie mogę pojeść jak nie teraz. Całe życie staram się trzymać dietę to teraz jak już mogę to sobie troszkę odpuszczam. Po porodzie będzie czas na powrót do formy [emoji3526] PS mam 8 i 5 tydzień i już wyglądamy tak o :D Zobacz załącznik 989933coś. czuje ze jak będziemy w 5 miesiącu to ja już będę wyglądać jak w 9 haha
No bądź co bądź to masz dwie istotki w brzuchu. A co do brzucha to ja teraz mam większy brzuszek od Ciebie, bo mi fałda skórna została po pierwszej ciąży. A w 9 miesiącu na porodówce po tych wszystkich kilogramach które przybrałam położna się pytała czy bliźniaki, bo taka duża byłam przy wzroście 160cm [emoji1787]
 
reklama
Do góry