reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

dziewczyny gratuluję wizyt i trzymam kciuki za te, które wizytuja:-D

Czy którąś z Was lekarz pytał podczas usg o wzrost, mnie wczoraj zapytał, a ja dopiero dziś się zastanawiam dlaczego?
 
reklama
a ja wkurzona.... ktoś dziś zginie z mojej ręki...........
dzwonie potwierdzić wizytę u gin i godz ( bo ktoś miał zadzwonić a tu cisza) i się dowiaduje że nie ma mnie w terminach na jutro i mnie nie wcisną bo nie ma gdzie.....wściekłam się opierdzieliłam rejstratorkę a na końcu się poryczałam.....w końcu zadzwoniłam do mojego A. i wylałam swoje żale.... nie ma to jak facet.... zadzwonił tam... nie wiem co nagadał... ale nagle miejsce na godz 15 się znalazło..... nosz kuźwa nie dość że człowiek płaci to się jeszcze musi prosić o przyjęcie na wizytę:angry:...... teraz mam ciśnienie 1500 a jutro pewnie mnie zatka i nikogo nie objadę... co ta ciąza ze mną robi........ ehhhh:-(
 
Dorex dobrze że tam zadzwoniłaś, a mężowi udało się sprawę załatwić. Szkoda Twoich nerw.

Dziewczyny robiłyście badanie aptt? Wyszło mi 23,7 sek a norma to 25,9-36,6 i jeszcze jest ratio 0,7 a norma 0,8-1,2.
Czy ktoraś wie co to oznacza? Wizytę mam za tydzień dopiero a to badanie chyba jest do znieczulenia potrzebne i obawiam się czy problemów nie będzie?

Ja byłam u internisty z przeziębieniem mam pić *spam*, na gardło tantuum verde i tabletki tymianek i podbiał. Jak nie przejdzie to na początku przyszłego tygodnia kontrola i straszył mnie antybiotykiem :(
 
oj my biedne :-) miliardy dolegliwosci..

ja mam brzuch juz na kolanach. K. przerazony az pytał czy torba spakowana do konca bo wyglada ze bede juz rodzic (nie wiem skad on sie taki znawca zrobił).

a wiecie po czym poznac ze brzuch poszedł w dół wg K. ?
.
.
.
bo znowu mam cycki :-D

tak wiem - urocze :-)

jeszcze tylko 3 dni....
 
reklama
A mi z razem z brzuchem cycki opadły :(

Anii takich badań nie miałam wiec nie wypowiadam.się. Zadzwoń do gina jeśli się niepokoisz.
Maagsia i made ja to zawsze zmarzluch a teraz ciągle wietrze i przykrecam kaloryfery.
 
Do góry