reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Aisha, licz czas. Wczoraj na komórkę ściągnęłam sobie aplikację żeby bylo łatwiej: enfamil expecting baby, w polskiej wersji. Nie wiem czy dobra, muszę przetestować.

Za GBS płaciłam 50. Wynik mam już do odbioru (z kontekstu rozmowy telefonicznej wynika, że ujemny). Piszecie, że niby nie jest wymagany, ale na oddziale jak rozmawiałam z położną to pytała się o to badanie. Tymbardziej, że jak zaczną odchodzić wody, to w przypadku dodatniego wyniku trzeba od razu jechać do szpitala. Jak ujemny, podobno mamy 2-3 godziny na dojazd. Taką informację ostatnio dostałam.ac
Mój maluch czkawkę ma regularną. Wczoraj był spokojniejszy i mniej aktywny, dzisiaj od rana się odzywa :-)

Do lekarza chodzę prywatnie. KTG (pierwsze) dopiero mam za tydzień.

Masaż szyjki masażem, ale jak to położna podsumowała, że partner ma się sprawiać jak 20-sto latek, żeby prostaglandyny było więcej ;-)
 
Ostatnia edycja:
Katska no właśnie mnie boli cały czas, od 7 rano, To nie są takie skurcze co jakiś czas. Może dziecko się jakoś tak nisko ułożyło i czuję ból. Bo poza tym nic się nie dzieje.
Vani - może ojciec i syn mają ochotę na wyprawkę, ale ja nie czuję się gotowa!
GBS nie jest wymagany ale jak go nie masz, to dziecku antybiotyk podają. Więc lepiej mieć wg mnie.
 
Ja GBS mam do odebrania w poniedzialek, placilam 34zl, ale.jak cos wyjdzie, to trzeba doplacic, bo musza dodatkowe badanie wykonac co to jest :O
Ostatnio czytalam w gazecie, ze Raciborzanki maja HIV, HBS,TOXO i GBS za darmola :O ale pozazdroscilam, bo robie w Raciborzu wszystkie badania, ale zameldowana jestem juz w woj. Oplskim a nie Slaskim :(
Aisha to powodzenia, moze sie skurcze rozpedza :D
 
Ja GBS miałam robione na fundusz, ale ile się przy tym wstydu najadłam. U nas w przychodni nie pobierają posiewu przy wizycie, tylko wysyłają do laboratorium i tam jest pobierany. Przez dwa tygodnie myślałam o tym, jak ja się obnażę przed tymi paniami z laboratorium. Dla mnie to było strasznie krępujące. Ale jakoś poszło.:sorry2: Wyniki będą w piątek wieczorem.
W szpitalu, w którym będę rodziła, też niby nie wymagają tego badania. Ale jeśli go nie ma, to od razu podają antybiotyk.
 
Ostatnia edycja:
ja z GBS płaciłam ok 40 zł i tak z ciekawości zadzwoniłam po wynik i jest ujemny i gotowy do odbioru czeka...:-D

mnie dziś od rana nawala kręgosłup a bardziej krzyż i też nic nie pomaga.... już nie wiem jak się ułożyć... ale to raczej nie są zwiastuny porodu...
 
reklama
Do góry