reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Jeeeej blizniaki :)
Dobrze,ze jestes z kims na sali, zawsze razniej :) ja mam napady goraca, ze az sie topie i po chwili wszystko sie normuje i mam biegunke :O od rana :(
Mam nadzieje,ze nic mi sie nie przyplatalo :(
 
reklama
A wszystkim dziewczynom które muszą leżeć w szpitalu życzę żeby czas szybciutko płynął i trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku! :)
 
Ania w matce polce u swojego gin w przychodni mają 2 aparaty i bez skierowania od 28 tc robisz co wizytę. Nawet dziś najpierw miałam wizytę -dał mi skierowanie do szpitala i i tak kazał mi na ktg się położyć.. z reguły udaje mi się ktg przed wizytą zrobić i już z wynikami wchodzę.

Dziewczyny wychodzcie już z tych szpitali..ehh

Aaa i mam wynik posiewu - jest ok , nic nie stwierdzono ale jest na nim napisane, że posiew z pochwy więc chyba jednak z odbytu powinno być osobno? Nie wiem czy będzie potrzebne czy nie..

No i zapomniałam się pochwalić, że Patryk Andrzej Balbina waży już ponad 2800 :) i będzie miał na początku spłaszczony nos jak bokser bo ma przeciśnięty do łożyska [emoji12]
 
Anulfka, dobrze, ze z Mlodym wszystko ok!
Angelstw, u nas tez tropiki, ale ja wietrze sto razy dziennie i współlokatorki mnie za to nienawidza :D

Zor, dobrze, ze z Wami ok :) bardzo mnie to cieszy!!!

Ja po obchodzie, nic nowego sie nie dowiedzialam - bardziej swedzi - choroba sie nasila, czekamy na pogorszenie wyników (haha hellooo Niemcy) albo spadek tetna na ktg, inaczej nie mogą zrobić cc. Umrę ze stresu :(
 
Dorex - 3mamy kciuki za jutro. Daj tylko znać czy mamy trzymać ża poród czy za to, byś do domu wróciła jeszcze, bo nie wiem co byś wolała:p Choć jeśli chcesz porodu to zazdroszczę!!!
Zor ja mieszkam w Zabrzu i tu w ani jednej przychodni nie ma ktg, obdzwoniłam dziś wszystkie. Jedna przychodnia prywatna, ale oni robią na skierowanie od ich ginekologa. Jedynie w szpitalu, a tam nie chcę jechać.
A ja gina mam z Gliwic. We wtorek wizyta, zobaczymy co powie i gdzie to całe ktg można robić.
Made bidulko:* a te wyniki to jutro będą?

Dziewczyny dużo zdrówka i sił w tych szpitalach. Ja aż się boję kolejnej wizyty, bo wszystkie co wizytowały to w szpitalu leża:(
miłej nocy!
 
Aisha, nowa odpowiedz laboratorium jest taka, ze maja az 10 dni roboczych na to :) takze szczerze watpie, ze jutro wynikow sie doczekam
 
To sobie możesz czekać i czekać na te wyniki. Jak je dostaniesz to i tak będą nieważne, bo twój stan się może z godziny na godzinę pogarszać.
Chyba bym szpital zmieniła.
 
Ja wiem, Aisha. Za dużego wuboru nie mam. Bo ten szpital polaczyl sie w jedna spolke ostatnio z drugim i obydwa obsługuje to samo lab... dramat :( pozostaje wierzyc, ze to wszystko dobrze sie skonczy i z Mala bedzie ok. Naprawdę modle sie by nie zaczeli działać dopiero gdy tetno zacznie szalec
 
reklama
Aisha jeszcze z tydzień bym sobie chętnie poczekała.... ale biorę to na klatę... co ma być to będzie...zamelduję na pewno co i jak, Wy trzymajcie kciuki tylko o to żeby wszystko było ok:tak::-)
 
Do góry