reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Made chyba moglybysmy sobie podac rece bo ja tez zawsze cala pokluta jestem podczas pobytu w szpitalu. Czesto nawet zwykle pobranie krwi przerasta personel, zwlaszcza na czczo... :( zwroc uwage, czy wystarczajaco duzo pijesz, moze to cos pomoze
 
Olenka, Katska gratulacje wizyt;-)
U mnie termin z om to 07.02, a z usg 30.01, trudno powiedzieć jak się zakończy??? ale z usg było już kilka terminów....

made ja też tulam, też nie wiem po cholera zmieniają te wenflony, trzymam kciuki za Was, abyście dały radę jeszcze trochę;-)

Zor po co tam zaglądasz, no po co się pytam:tak:? chcesz sobie strachu narobić, wiesz one opisują swoje emocje, a nasza wyobraźnia dodaje jeszcze więcej, nie wiem, czy to źle, ale ja w ogóle nie oglądam porodów...
 
Monia, zapychaja sie strasznie wlasnie. Poza tym mam jakieś reakcje zapalne na te wklucia, kazde mój organizm sam odrzuca, az polozna sie nadziwic nie mogła, ze guzy takie wyskakuja jak tylko znajdzie zyle :(

Pije ogromne ilości wody, żeby tez oczyścic troche sie z tych kwasów, wiec to raczej nie kwestia za malej ilosci picia :( slaba ta końcówka ciąży naprawdę, jutro może bedzie moj lekarz to pojde do niego i spróbuje cos ugrac w sprawie ustalenia terminu wyjecia Basi, jakbym orientacyjnie nawet znala to latwiej byloby zacisnąć zeby :) dowiedziałam sie podczas obchodu dzis, ze przy kolejnej ciąży mam 70% szans na powtorke z rozrywki plus jestem do konca zycia zdyskwalifikowana jeśli chodzi o antykoncepcje hormonalna :/ nawet nie pomyślałam, że organizm tak moze zle hormony ciazowe tolerowac i powodować takie chorobska. Ale juz niedługo!!! Jakze sie ciesze, ze wczesniej mnie to nie zlapalo!
 
Biedna jestes :( moze z antykoncepcja wyjdzie Ci na zdrowie i partner sie poswieci, moze da sobie podwiazac nasieniowody? ;) Staram sie znalezc dobra strone... oby Ci wyznaczyli niebawem jakis termin, psychicznie z pewnoscia odsapniesz...
 
Made bardzo ci wspolczuje z powodu tych wenflonow. Wiem cos na ten temat bo podobnie mialam jak lezalam z blizniakami. Pod koniec to juz nawet jak krew pobierali to nie chciala leciec wiec probowali jak za dawnych czasow strzykawka i wtedy to nawet krzyczalam z bolu :( kurcze a z ta antykncepcja tez do kitu masz.

Ja teraz po poludniu jak torby do szpitala spakowalam to zaczelam odczuwac klocie w dole brzucha. Mam nadzieje ze jeszcze sie nie zaczyna i synek wytrzyma do 13.01
 
reklama
No, no.. dzięki dziewczyny [emoji33] choć na własne życzenie podglądam styczniówki - info o rozpakowaniach i znalazłam też wątek porodowy.. więc tam dopiero pierworódkom nie polecam zaglądać [emoji32]

Ja na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia zapytałam się czy film z porodu pokazują bo jak tak, to ja wtedy nie przychodzę ;-) Wolę wcześniej nie wiedzieć co się dzieje i też nie mam ochoty pojawiającej się główki lusterkiem oglądać...
Omijam takie informacje szerokim łukiem, żeby w panikę nie wpaść :-)
 
Do góry