reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

Zawsze brałam tylko pod uwagę termin z usg przez nieregularne miesiączki. Właściwie z om wychodzi mi 30.01 a z usg w 10 tygodniu 11.02

Ja tez mam brany termin z usg bardziej niz z om bo tez meczylam sie z nieregularnymi miesiaczkami :O fakt termin zaplodnienia tez znam jak podalam go ginowi wszystko sie wyklarowalo i usg zgadza sie wzgledem terminu zaplodnienia :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie tetmin z usg 10.02 z miesiaczki 6.02 nieduża roznica...ja tez znam datę poczecia wiec ok 8.02 powinien byc termin ;) pierwszą ciążę przenosilam termin byl 17.02 a urodzilam 25.02. Liczę że tym razem nie przenoszę maleństwa...
 
Elcia chyba kazda mama ktora juz jeden porod przezyla wie co mam na mysli :) ale nie straszmy. Porod jest do przezycia jednak nie jest to nic przyjemnego.
 
No, no.. dzięki dziewczyny [emoji33] choć na własne życzenie podglądam styczniówki - info o rozpakowaniach i znalazłam też wątek porodowy.. więc tam dopiero pierworódkom nie polecam zaglądać [emoji32]
 
reklama
Ja juz chce mieć to za soba i tulic mała w ramionach! Wszystko zniose, naprawdę :) dziś sie splakalam bo srednio dwa razy na dzien wymieniają mi wenflony... żyły pekaja bo nie dają rady i mam cale lapska w guzach, nic przy sobie zrobić nie mogę, jeszcze kilka dni i nie będą mieli gdzie się wkluwac!
 
Do góry