reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowa mama u lekarza

reklama
Angel znaczy że Jaśkowski ciekawy świata ;) a miałaś usg i wiesz ile waży?
Mnie znów skoczyło tętno do średnio 130, jutro mam wizytę..jak lekarz wyłapie to znów mnie położy do szpitala na konsultacje i 3dni z głowy :/ a ja nie chcę :(
Made jak Twoje przygody? Dali żyłom odpocząć?
 
Zor jutro się dowiem wszystkiego. Sprzęt w przychodni w której prowadzę ciążę nie ma "wagi" więc nie wiem ile Jaś waży. Jutro też zrobią mi przepływy dokładnie i pomierzą jeszcze raz porządnie wody płodowe. Ciekawa jestem jaki będzie finał tej konsultacji...
 
Angel ważne, że wody w granicy :) dolnej bo dolnej ale zawsze ;) więc to raczej nie jest małowodzie [emoji5] no i przed porodem ilość się zmniejsza przecież [emoji6]
 
Zor tak wszystko się zgadza, tylko u mnie w tej ilości była już 3 tygodnie temu na wizycie...
a ja myślałam że picie wody naprawdę coś da...a tu dooopa! :-(
 
No może daje, że nie spada? :* pij tak dalej :) chyba, że dasz radę więcej wody niegazowanej wypić [emoji12]
 
reklama
Dzieki Ewka, Angelstw trzymam kciuki za Was!!
my wlasnie mamy przerwe, ale wiecie, jaka podroz z przygodami mielismy? Kinga w samochodzie zwymiotowala od kaszlu, musialam ja przebierac w moje ciuchy bo nie mielismy na zmiane nic procz body, wygladala jak jakas... marzanna ;) ale teraz juz wiem, ze wszystko ok, sa w domu. Made mam nadzieje, ze samopoczucie choc troche lepiej..? Angelstw duzo spokoju zycze :)
 
Do góry