reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

reklama
No właśnie też się zastanawiałam....może mamuśki chwilowo zmęczone i odpoczywają po weekendzie :)
ja w sumie mam średnio ochotę na siadanie do kompa...w te upały nawet mi się wstawać z łóżka nie chce....
 
A ja mam teraz istne urwanie głowy z tą działalnością i juz wymiękam
Od 8-23 na nogach bez odpoczynku.Urzedy,księgowe,teraaz jeszcze wizyty och juz mam dosc
 
Witajcie:-)
dziękuje dziewczyny za przywitanie mnie na forum:-)

cieszę się,że i ja mogę kilka słów od siebie napisać;-)
Uważam,że kobitki w ciąży są super:-):-):-), ja się czuje bardzo dobrze z moim brzuszkiem:-)(miałam dużo zmartwień w tym roku, moja mama umarła i bardzo to przeżyłam)a po mimo tej tragedii uśmiecham się na widok samej siebie :-)Tego okrągłego brzuszka, pełnego i większego;-) biustu,a tych walorów mamy jeszcze więcej prawda "mamuśki", teraz kobiety w ciąży wiedzą jak i potrafią o siebie zadbać i to później wykorzystują ;-):-):-):-)więc zgadzam się z Wami kobiety w ciąży to laski:rofl2:.
 
Ilka przyjmij moje kondolencje,naprawde mi przykro i wiem co przezywasz.
Ja mamę straciłam jak miałam 6 latek ale boli do dziś,wspomnienia zostana na zawsze.
Wiem jak mama byłaby mi teraz potrzebna i bardzo za nią tesknie.
Trzymaj sie Ilka i badz dzielna.
 
Dziękuję Women23
Tak niestety, ale mojej mamy już nie ma i bardzo mi jej teraz brakuje:-(, w tak ważnym momencie mojego życia,Ty byłaś malutka jak straciłaś mamę to smutne:-( bo, mama to Ktoś bardzo ważny w naszym życiu,na każdym jego etapie,teraz możemy się o tym osobiście przekonać będąc w ciąży...ale zapewne jak i Twoja mama tak i moja opiekują się nami;-) Jeśli, któraś z Was kupuje gazetę
"M jak Mama" to jest w nim mój list ,został on wydrukowany w nr 6 sierpień 2007, pt. "Los zabrał mi mamę ,ale dał dziecko",

Pozdrawiam Was serdecznie :happy2:
 
ilka83 to bardzo wzruszające to co piszesz.
"Los zabrał mi mamę ,ale dał dziecko", to mówi ze Bóg zabrał jedną duszę aby mogła narodzić sie druga to równiez smutne,ale tak to sobie tłumacze.
Mama w zyciu kazdego dziecka jest bardzo wazna,to z nią jestesmy najbardziej zwiazani emocjonalnie.
Wierze ze dasz sobie rade.Pamietaj ze ona widzi Ciebie,i czuwa nad Tobą i dzidzią.
 
ilka83 to bardzo wzruszające to co piszesz.
"Los zabrał mi mamę ,ale dał dziecko", to mówi ze Bóg zabrał jedną duszę aby mogła narodzić sie druga to równiez smutne,ale tak to sobie tłumacze.
Mama w zyciu kazdego dziecka jest bardzo wazna,to z nią jestesmy najbardziej zwiazani emocjonalnie.
Wierze ze dasz sobie rade.Pamietaj ze ona widzi Ciebie,i czuwa nad Tobą i dzidzią.
Monisiu...jestem głęboko przekonana że Twoja Mamunia "przyłożyła" rękę do tego
że obrzęk zniknął.Wierzę w to i juz dawno chciałam Tobie to powiedzieć ale nie umiałam.Mama czuwa nad Tobą i Twoim dzieciątkiem.:-):tak:
 
reklama
Do góry