reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

a to własnie ja w Karpaczu początek lutego 2007,w miejscu gdzie poczeliśmy naszego Juniorka.No to teraz juz wiecie jak wyglądam hihi
Dziekuje za linka i pomoc w wstawieniu zdjątka...Buzka
dsc01665ww8.jpg
 
reklama
Women ale z Ciebie piekna kobieta i jaki masz ladny makijaz, a te zabki jakie bialutkie i rowniutkie!!! No, no, milo Cie poznac!!!! Ladna parke tworzycie z Robciem!!!
 
Krecik,Misia,Sabina jejku dziękuje wam bardzo az sie zarumieniłam normalnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:.Naprawde miło usłyszeć takie miłe słowa.Jeszcze raz dziękuje.:-):-):-)
 
Cos tutaj cichutko,zaadko zagladacie Mamy i malo piszecie.
A gdzie nowe listopadówki i ich zdjęcia.Chetnie poznam kazdą Mamę i zobacze jak wygląda. Buzka...
 
ups...
ja tez tak bez przedstawiania się do Was wprosiłam;-)

mam na imię Patrycja,w sierpniu 28 lat mi stuknie
mam cudownego 7 letniego synka Samuelka i kochanego mężusia Sławcia :-D
pracuje w firmie handlowej
a konkretnie jako menager delikatesów:rofl2:
 
reklama
Do góry