reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Witam serdecznie mam 23 lata to moja pierwsza wyczekiwana ciąża ;) udało sie w 7 cyklu Termin porodu wyznaczony na 27 listopad więc bedzie moj kochany strzelec :-)
Dziewczynki powiedzcie mi jak ustawic ten suwaczek męczę sie od godziny i nic;(
 
reklama
Witam wszystkie jesienne mamusie:) Ja też napiszę coś o sobie, bo do tej pory tylko biernie śledziłam forum. Mam 25 lat. 17 lipca miną 3 lata od ślubu z moim Robercikiem:) Od roku mieszkamy sami w naszym wymarzonym domku. I jeszcze jakby szczęścia było mało to nie uwierzycie zaszłam w ciążę w pierwszym miesiącu starań! Cieszę się, że jesteście, bo o wiele raźniej czekać na dzieciątko razem! Pozdrawiam serdecznie:happy:
 
A ja mam termin na 1go listopada wg lekarza, ja stawiam na 5go! Mamy juz coreczke, 2 latka i 9 miesiecy. Jestesmy malzenstwem juz prawie 8 miesiecy. Nie moge sie doczekac malenstwa! Wczoraj bylo drugie usg. Lekarz nie mogl pstryknac porzadnej fotki, bo dzidzius wiercil sie okropnie, cale 9,1 cm malutkiego temperamenciku! :-D Machal raczkami, nozkami i kiwal glowka. Ryczalam jak bobr.:happy: W koncu pokazal nam swoja... pupe!
Pamietam swoje usg w 4 miesiacu, kiedy nosilam corcie, spala wtedy spokojnie i ssala kciuk. Teraz to diabelek wcielony! Jesli to nastepne ma byc jeszcze bardziej temperamentne.....:-) :-)
 
reklama
Krótko o sobie:
Mam na imię Anita, 27 lat, mężatka od 6 lat, to moja druga i po raz kolejny świadoma ciąża... tym razem od pierwszego strzała, mam już cudownego synka, ma rok i 5 miesięcy - Kacperka.
 
Do góry