reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

reklama
WItam wszystkie listopadówki :)

Dopiero odkryłam to forum, więc przedstawię się. Jestem Ania, mam 26 lat i oczekuję pierwszego maleństwa. Jestem zamężna od ponad 3 lat.
Aktualnie mieszkam we Włoszech.

Trochę się czasem boję bo to pierwsza ciąża, więc
Cieszę się że Was znalazłam :tak:

Pozdrawiam :-)
 
A czy Wy też macie takie zmiany jeżeli chodzi o zapotrzebowanie na sen?

U mnie to prawdziwa masakra. Rano wstaję, wychodze z psami i kiedy wracam po godzinie czy dwóch już jestem gotowa iśc spać dalej. Po obiedzie czy późym popłudniem też ledwo chodzę... oczy same mi się kleją... Teraz przeżywam prawdziwy horror, ponieważ musze chodzić na kurs, siedzieć od 11 do 18 w jakiś dziwnych niewygodnych ławkach, do tego głowa mi leci i i tak nie wiem o czym ci ludzie mówią. Ta sennośc miała minąć w czwartym miesiacu a ja jestem w piątym i nie dość, ze nie ustępuje to jakby się nasila:no:
 
Witam !!!! no teraz ja :-)
Jestem szczęśliwą mężatką od prawie 4 lat:-)
Mam 25 lat tzn będę miała 30.11.2007 , i właśnie na tą datę mam termin porodu :tak::-DA żeby było zabawnie to mój mąż też urodził sie 30.11. tylko 4 lata wcześniej :-D
Mały zbieg okoliczności, bo przy staraniach się o nasze maleństwo nie wiedzieliśmy ze się uda już za pierwszym razem:-)
Wiemy już że to będzie chłopczyk ;-)
Pozdrawiam wszystkie listopadowe ciężarówki !!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
witamy kolejną świeżą listopadową mamusię :tak:

zapraszamy na wątek główny - tam jest Nas więcej :-)
 
Do góry