reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy o sobie

Witam kochane mam tyyyyyle pytan :)
Ale jak widze, forum jest bardzo dobrze rozwiniete, wiec narazie zapoznaje sie z trescia postow zeby nie spamowac nowymi tematami :)
 
reklama
witaj anitt nie przejmuj sie wiekiem bo ja nie jestem wiele starsza-w grudniu skoncze 23latka:happy: i rowniez to jest moja pierwsza ciaza i do tego planuje teraz slub ktory odbedzie sie 19maja wiec wszystko jest dla mnie nowe i dzieje sie w szybkim tepie:-D bedziemy sie na wzajem wspierac!
 
Kathhe witam Cie serdecznie :) Jestesmy w podobnej sytuacji, a nawet terminach :) Gratuluje z powodu ciazy i slubu i mam nadzieje ze wszystko sie potoczy najlepiej jak moze :) Zycze Ci tego bardzo mocno :)
 
heeeeej mamcie :)
jestem nowa... pozdrawiam Was serdecznie.
11 tydzien ciazy, termin na 18 listopad.
Moja pierwsza ciaza i bardzo sie boje... a boje sie wszystkiego, czy donosze, czy bedzie wszystko dobrze z malenstwem i jak bedzie podczas porodu... A najbardziej to sie boje rodzic dluzej niz 2-3 h :D (boje sie bolu).
Pozdrawiam i caluje :)
 
Larvunia nie ma sie czego bac!!! Bol porodowy nie jest przyjemny ale szybko sie o nim zapomina!!! Poza tym jestesmy tu wlasnie po to zeby sie wspierac i uspokajac a schizy jezeli chodzi o zdrowie dziecka to na pewno nie tylko twoja dolegliwosc!!! Witam i pozdrawiam!!!
 
Ja mam jakiegos pecha!!! Kiedy jestem i mam czas by sobie z wami pogawedzic to was akurat nie ma!!! Szkoda!!! Moze innym razem mi sie uda!!!
 
reklama
Do góry