reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Hej Dziewczyny!
Witam się na totalnie obcej dla mnie drodze :) U mnie 3 miesiące starań i chyba coś zaskoczyło. 23.02.2022 miała pojawić się @, zrobiłam test wyszedł chyba cień cienia albo ja chciałam to widzieć :D W niedziele zrobiłam ponowny i wyszła blada kreska.. Jutro lecę zrobić bete i progesteron, zobaczymy.
Z obliczeń termin na 05.11.2022 🙈
Też mam termin na 5.11! :) Trzymam kciuki żeby była piękna beta i progesteron :)
 
reklama
Też mam termin na 5.11! :) Trzymam kciuki żeby była piękna beta i progesteron :)
Dziękuje! Jakieś odczucia już masz na samym początku? Bo sama nie wiem czy niektóre rzeczy przypisywać prawdopodobnej ciąży czy tylko to moja chora wyobraźnia mnie nakręca heh, bo mówią że w tak wcześnie to raczej nierealne coś odczuwać...
 
Dziękuje! Jakieś odczucia już masz na samym początku? Bo sama nie wiem czy niektóre rzeczy przypisywać prawdopodobnej ciąży czy tylko to moja chora wyobraźnia mnie nakręca heh, bo mówią że w tak wcześnie to raczej nierealne coś odczuwać...
Powiem ci, że szybko się męczę i głowa mnie cały czas boli. Zdarza się, że jest mi niedobrze. Trochę bolą mnie jajniki. Właśnie niby mówią, że dopiero później zaczynają się jakieś objawy ciążowe, ale ja już teraz średnio się czuje 😂 ale obstawiam, że to też przez to, że martwię się i ogólnie duuuużo emocji we mnie siedzi odkąd zobaczyłam pierwszy raz drugą kreseczkę i później pozytywną betę 🙈
 
Hej Dziewczyny!
Witam się na totalnie obcej dla mnie drodze :) U mnie 3 miesiące starań i chyba coś zaskoczyło. 23.02.2022 miała pojawić się @, zrobiłam test wyszedł chyba cień cienia albo ja chciałam to widzieć :D W niedziele zrobiłam ponowny i wyszła blada kreska.. Jutro lecę zrobić bete i progesteron, zobaczymy.
Z obliczeń termin na 05.11.2022 🙈
Witamy i gratulujemy 🙂
 
Hej Dziewczyny!
Witam się na totalnie obcej dla mnie drodze :) U mnie 3 miesiące starań i chyba coś zaskoczyło. 23.02.2022 miała pojawić się @, zrobiłam test wyszedł chyba cień cienia albo ja chciałam to widzieć :D W niedziele zrobiłam ponowny i wyszła blada kreska.. Jutro lecę zrobić bete i progesteron, zobaczymy.
Z obliczeń termin na 05.11.2022 🙈
Cześć! Będzie dobrze 😊 gratuluję!
 
Powiem ci, że szybko się męczę i głowa mnie cały czas boli. Zdarza się, że jest mi niedobrze. Trochę bolą mnie jajniki. Właśnie niby mówią, że dopiero później zaczynają się jakieś objawy ciążowe, ale ja już teraz średnio się czuje 😂 ale obstawiam, że to też przez to, że martwię się i ogólnie duuuużo emocji we mnie siedzi odkąd zobaczyłam pierwszy raz drugą kreseczkę i później pozytywną betę 🙈
U mnie zaczęło się od piersi, bolą i nawet sama ich nie dotykam 😁 spać mogę cały dzień i częściej siku. A tak to spoko, do wytrzymania. Poza tym, kto to wytrzyma jak nie my? 💪☺️
 
Hej Dziewczyny!
Witam się na totalnie obcej dla mnie drodze :) U mnie 3 miesiące starań i chyba coś zaskoczyło. 23.02.2022 miała pojawić się @, zrobiłam test wyszedł chyba cień cienia albo ja chciałam to widzieć :D W niedziele zrobiłam ponowny i wyszła blada kreska.. Jutro lecę zrobić bete i progesteron, zobaczymy.
Z obliczeń termin na 05.11.2022 🙈
Witam i gratuluję 😁 ja mam ból piersi i zawroty głowy . Wcześniej bóle brzucha . Termin 1.11
 
Hej :) mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo już się nastawiłam. :D kilka dni temu test negatywny, a dziś pozytywny. Cykle po ciąży stanely mi na 33 dniach, więc wypada termin na 1 listopada. :)

Mam 25 lat i synka 9,5-miesiecznego. Byłoby wlasciwie dokładnie 1,5 roku różnicy. Jeszcze siedzę na forum z tamtej ciąży. :D
 

Załączniki

  • 20220228_070133.jpg
    20220228_070133.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 171
U mnie zaczęło się od piersi, bolą i nawet sama ich nie dotykam 😁 spać mogę cały dzień i częściej siku. A tak to spoko, do wytrzymania. Poza tym, kto to wytrzyma jak nie my? 💪☺️
Hah, ciekawe czy mnie piersi będą boleć, synek jak pije to się zaczął dla uspokojenia bawić drugim sutkiem 🙆‍♀️ trochę mi to zaczęło przeszkadzać, ale i tak mam piersi odwrazliwione już chyba :D
 
reklama
Do góry