reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

Witaj @Cisowianka89 czasami się tutaj tez odzywamy. Ale fakt - spora cześć dyskusji przeniosła się na prywatna grupe.
U mnie tez termin na 13.11 :) miałaś usg prenatalne?
Tak miałam badanie prenatalne pierwszego trymestru ale jedynie usg nie zgodziliśmy się na test papa ze względu na to że mam nieprawidłowy kartiotyp i wiem że statystyka poszłaby znacząco w górę.
Miałam dwa usg pierwszego trymestru.
Pierwsze u mojej pani doktor ginekolog a drugie Instytucie Matki I Dziecka w Warszawie.
Usg wyszło bardzo dobrze.
 
reklama
Brzmisz troszke z pretensją. Grupa została założona na naszą prośbę przez administratora. Była tutaj wielokrotnie prośba o zweryfikowanie czy jest się na liście nickow do grupy prywatnej. Jeśli ktoś siebie nie widział, to miał odezwać się do @Ika89.... i poprosić ja o dopisanie do listy. Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do nas, to napisz do @Ika89…. Już Ci wcześniej o tym mówiłam. Nam ciężko pisać tak samo aktywnie na kilku wątkach, ale tutaj tez zaglądamy.
A to jakaś specjalna grupa na fb czy innej platformie ?
 
Witam ❤❤

Chciałabym się przedstawić 😀
Termin mam na 13 listopada 2022.
Wiadomo plus minus.
Chociaż miałam już sporo usg I każde wskazuje na 13 listopada.
Oby ta 13 była szczęśliwa ❤❤

Dzisiaj 14 tydzień plus 4 dni ❤
Witaj! Ja też tutaj zaglądam, nie byłam tak blisko z resztą dziewczyn, żeby wnioskować o uczestnictwo w grupie prywatnej. 😉

Jak się czujesz? Która to Twoja ciąża? 😊
 
Dziewczyny piszcie tutaj, my tez tu zaglądamy. Jak się lepiej poznamy to chętnie zaprosimy do nas nowe osoby. Choć to teraz nie takie proste i trzeba prosić o pomoc administratora. My nie jesteśmy jakieś hermetyczne😉 po prostu zaczęłyśmy się lepiej poznawać, tematy schodziły na bardziej prywatne, a dużo niepowołanych osób nas tu podglądało.

@Cisowianka89 a znasz już płeć? To Twoje pierwsze dziecko?

@agata2124 a jak u Ciebie? Były już prenatalne?
 
Halo dziewczyny :).
@Cisowianka89 a to fajowo, ze usg wyszło dobre :). 89 to Twój rocznik? Chyba juz wiekszośc z nas po prenatalnych :). A mówili Ci wstępnie jaka płeć? Ja robiłam pappę z racji wieku i by porownać sobie z wynikami ostatniej ciąży. I są bardzo podobne, choć smialo mogę rzec, że teraz lepsze niż ostatnio. Bo wiesz ja jestem bardzo dojrzała 🤣. Nie chce pisać stara, bo wczoraj przeczytałam fajny tekst " stare kobiety nie zachodzą w ciążę " ;) i to bedę sobie cały czas powtarzać. Ja mam termin na 17.11
@agata2124 a Ty na kiedy masz termin? Juz jakies maluchy na pokładzie?
@Kowalik90 jak Aleksandretta pisze, jak ktos sie nie znalazl to trzeba bylo do iki89 pisać. Dinozauryniespią to samo pisałam.
 
Witaj! Ja też tutaj zaglądam, nie byłam tak blisko z resztą dziewczyn, żeby wnioskować o uczestnictwo w grupie prywatnej. 😉

Jak się czujesz? Która to Twoja ciąża? 😊
Ja jestem od dawna na forum ale ostatnio zaczęłam się udzielać.
Nie spieszy mi się na żadna grupę zamknięta cenie sobie prywatnosc a nie wiem jak to wygląda w praktyce na tej grupie.

To moja 4 ciąża za mną 3 poronienia.
Czuć czuje się w porządku brak jakich kolwiek objawów ciążowych ale strach bo wylądowałam na samym początku w szpitalu z plamieniami i miałam cechy odklejania się kosmówki.

A Ty jak się czujesz ? Który to tydzień ?
 
Ja jestem od dawna na forum ale ostatnio zaczęłam się udzielać.
Nie spieszy mi się na żadna grupę zamknięta cenie sobie prywatnosc a nie wiem jak to wygląda w praktyce na tej grupie.

To moja 4 ciąża za mną 3 poronienia.
Czuć czuje się w porządku brak jakich kolwiek objawów ciążowych ale strach bo wylądowałam na samym początku w szpitalu z plamieniami i miałam cechy odklejania się kosmówki.

A Ty jak się czujesz ? Który to tydzień ?

My tez cenimy sobie prywatnosc, dlatego poszlysmy na zamknieta 😊 tutaj kazdy moze sobie czytac wszystko
 
reklama
Dziewczyny piszcie tutaj, my tez tu zaglądamy. Jak się lepiej poznamy to chętnie zaprosimy do nas nowe osoby. Choć to teraz nie takie proste i trzeba prosić o pomoc administratora. My nie jesteśmy jakieś hermetyczne😉 po prostu zaczęłyśmy się lepiej poznawać, tematy schodziły na bardziej prywatne, a dużo niepowołanych osób nas tu podglądało.

@Cisowianka89 a znasz już płeć? To Twoje pierwsze dziecko?

@agata2124 a jak u Ciebie? Były już prenatalne?
Ja raczej będę wypowiadać się na temat ciąży. Nie chce wchodzić za bardzo w prywatne/ osobiste zwierzenia.

Tak płec mniej więcej została powiedziana ale lekarka powiedziała że lepiej będzie widać w 18 tygodniu.
Na prenatalnych pani doktor nic nie mówiła a ja byłam tak zestresowana że nie miałam głowy zapytać o płec.
Po za tym na tym badaniu byłam sama mąż na poczekalni a chciałam żeby był ze mną w tej ważnej dla nas chwili ❤❤
To moja 4 ciąża mam za sobą 3 poronienia.
 
Do góry