reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

@Sherlook wszystkiego cudownego!!! Przede wszystkim zdrówka i siły oraz spokojnej ciąży😘

@maszak ta olka należała - wypowiadała się kilka razy jakoś na początku. Ja ją pamiętam. Ale ogólnie wszelkie off-topy są tu nam nie do końca potrzebne. No i po co zupełnie obce osoby, które tu nigdy nie napisały nawet słowa a nas obserwują maja czytać o naszych prywatnych sprawach. Domyślam się tez ze wiele z nas nie jest bardzo aktywnych właśnie dlatego, ze forum jest publiczne.
 
reklama
Ja w sobotę idę na biopsję tarczycy, jest guzek 2 cm, unaczyniony i endokrynolog kazała sprawdzić. Niby to nic strasznego, ale trochę strachu jest. Nigdy nie miałam problemów z tarczycą, jakichś objawów czy coś.
 
reklama
Ja robilam i usg i krew. Razem zaplacilam 450 zl.
Kurcze, jakieś wyjątkowo drogie miejsce znalazłam 🤔 niby na dziecku nie można oszczędzać, no ale bez przesady, komunię chrześniaczki mam pod koniec maja, na ferrari muszę zbierac 😅 (żarcik, ale jak widzę co znajomi na komunię kupują to mi się włos ma głowie jeży🙈)
 
Do góry