reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ja mimo, że z dzieckiem według lekarza (ma ten certyfikat FMF, wiec powinien być rzetelny) wszystko jest w porządku, mam wszystko na papierze, babeczka z kliniki gdzie robiłam prenatalne dzwoniła do mnie wczoraj, że wyniki testu podwójnego (to pappa i beta) wyszły bardzo dobrze i gratulują (mają mi wyniki wysłać pocztą), to i tak się martwię bardzo :( Wpatruje się w te zdjęcia usg, coś wynajduje, choć wiadomo, nie znam się na tym i można zrobić zdjęcia z różnych ujęć. Chyba sobie nie radzę znowu psychicznie i muszę iść do terapeutki, bo się wykończę 😥😥😥
 
Ciekawa jestem czy faktycznie wszystkie te pierwsze spekulacje odnośnie płci się potwierdza:) ja chciałam dziewczynkę co wiele razy tu pisałam, ale dziś jak usłyszałam ze raczej chłopiec, to się aż wzruszyłam🥹 @maszak a Ty już masz chłopców w domu? Dobrze pamietam?
Mam jednego ma prawie 2 lata. Więc jakby się potwierdzilo to fajnie bo by się razem chowali :). Ale jak będzie dziewczynka to tez super, bo córy by chciały ;).
 
Dziewczyny, ja mimo, że z dzieckiem według lekarza (ma ten certyfikat FMF, wiec powinien być rzetelny) wszystko jest w porządku, mam wszystko na papierze, babeczka z kliniki gdzie robiłam prenatalne dzwoniła do mnie wczoraj, że wyniki testu podwójnego (to pappa i beta) wyszły bardzo dobrze i gratulują (mają mi wyniki wysłać pocztą), to i tak się martwię bardzo :( Wpatruje się w te zdjęcia usg, coś wynajduje, choć wiadomo, nie znam się na tym i można zrobić zdjęcia z różnych ujęć. Chyba sobie nie radzę znowu psychicznie i muszę iść do terapeutki, bo się wykończę 😥😥😥

Jeśli badania wyszły dobrze, to tak jest. Uczucie troski o dziecko będzie Ci towarzyszyć już zawsze. Jest to wpisane w macierzynstwo. Ale trzeba podejsc zdroworozsądkowo i jeśli wszyscy mówią ze jest dobrze - to nic tylko się cieszyć. Poza tym pozytywne myślenie przyciąga pozytywne scenariusze. Jeśli jednak Twój lęk jest bardzo silny i tak bardzo się stresujesz, to oczywiście lepiej pójść do terapeuty. Na wyciszenie głowy polecam tez medytacje (jest wiele na YouTube) oraz muzykę relaksacyjną. I naprawdę nie martw się - zobaczysz ze wszystko będzie dobrze😊
 
@Goodka no to super wieści. Ty tam nic w usg nie szukaj. Jak aleksandretta napisała to troska i strach o dziecko ono już do końca z Tobą będzie.
@Sherlook ja myślę o Was i trzymam kciuki za jutrzejsze usg.
@RedLady super wieści :).
@Kaasiek_96 jak tam Twoje ciśnienie?
@modesty no i to jest super cukier :).
@seremida zdrówka dla córci. Oj angina nie lubię raz w zyciu miałam i mnie ścieło. Dzieci na szczęscie nigdy tfu tfu
@Nana_ ja prenatalne mam 9.05. I diabetologa też tego dnia i będę pędzić jak z jednej na drugą 🙈
 
Mam nadzieję. Starszak zawsze ciężko znosi goraczkę i wszelkie przeziębienia...
Młoda biega, ma apetyt i jakoś lepiej ogólnie choruje
Moje jak rozkłada je gorączka to obie dużo leżą, śpią, ogólnie brak energii, ale jak tylko spadnie to już wracają do życia - młoda po ciężkiej nocy, dziś czuła się super 🙂 jedynie apetyt słaby plus przez biały język nic prawie nie smakuje, ale na razie to zaraz po gorączce, więc normalnie.
 
Dziewczyny macie już może jakieś zachcianki? Ja ostatnio miałam dzień, że jadłam jabłka, nawet uprażyłam sobie na nadzienie do naleśników 😉 dziś nabrałam ochoty na koktajl taki mleczno - owocowy, aż wyjęłam do rozmrożenia borówki i jeżyny, żeby zrobić jutro i też chodzą za mną takie konkretne mięsne dania
 
Moje jak rozkłada je gorączka to obie dużo leżą, śpią, ogólnie brak energii, ale jak tylko spadnie to już wracają do życia - młoda po ciężkiej nocy, dziś czuła się super 🙂 jedynie apetyt słaby plus przez biały język nic prawie nie smakuje, ale na razie to zaraz po gorączce, więc normalnie.
Jak dziewczynki były male to tez przy temp leżały i spały. Po 2 dniach pełne energii. A jak mój mały gagatek to nie wiem, miał tylko raz temp po szczepieniu jak miał pół roku. Ale patrzac, że on żywe srebro, to pewnie temp go nie rozłoży 🙈.
 
Dziewczyny macie już może jakieś zachcianki? Ja ostatnio miałam dzień, że jadłam jabłka, nawet uprażyłam sobie na nadzienie do naleśników 😉 dziś nabrałam ochoty na koktajl taki mleczno - owocowy, aż wyjęłam do rozmrożenia borówki i jeżyny, żeby zrobić jutro i też chodzą za mną takie konkretne mięsne dania
Mogłabym jeść tylko frytki, lody i arbuzy 😂
 
reklama
Dziewczyny macie już może jakieś zachcianki? Ja ostatnio miałam dzień, że jadłam jabłka, nawet uprażyłam sobie na nadzienie do naleśników 😉 dziś nabrałam ochoty na koktajl taki mleczno - owocowy, aż wyjęłam do rozmrożenia borówki i jeżyny, żeby zrobić jutro i też chodzą za mną takie konkretne mięsne dania
mi ślina cieknie na pomidorki koktajlowe . I dziś jadłam makaron z krewetkami, cukinią i pomidorkami. I lody śmietanka z truskawką ;). Ja koktajlem zawsze zaczynam dzień.
 
Do góry