reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Baby design candy
A dla mnie to krzesełko to istny horror. Dostaliśmy na start za free, od chrzestnej mojego syna, bo u niej stało, a czyszczenie tego dla niej było straszne. No i dla mnie też, z tym że ono lubi się po paru miesiącach rozpadac dosłownie. Wszystkie tego typu krzesełka z tego co pisałam z dziewczynami na forum są mega słabe. Rzadko kto dotrwa do momentu kiedy służy jako stolik i krzeselko.
 
Dlaczego nie karmicie w fotelikach samochowych dopóki nie siedza same. Ja tak juz drugie dziecko karmie. Do glowy mi by nie przyszlo szukac krzeselek na tym etapie albo karmic na rekach
Na serio. Przecież to mega szkodliwe. Prowokuje tylko ciągle zakrztuszenia i dziecko uczy się źle polykac. Karmienie w foteliku samochodowym to gdziekolwiek nie poszukasz informacji jest to instrukcja jak nie karmić dziecka. Szczególnie nie wyobrażam sobie tego jak dziecko je samodzielnie. Przy blw to kompletnie niemożliwe.
 
Mi nawet fizjoterapeutka, polecana, z w ch*uj iloscia kursow doksztalcajacych, wykladajaca na uczelni, wlascicielka osrodka fizjoterapi, prywatnie matka trojki, tak polecila. M jak mama I takich tam , nie czytam. Za duzo ******* I przeklaman.
 
A dla mnie to krzesełko to istny horror. Dostaliśmy na start za free, od chrzestnej mojego syna, bo u niej stało, a czyszczenie tego dla niej było straszne. No i dla mnie też, z tym że ono lubi się po paru miesiącach rozpadac dosłownie. Wszystkie tego typu krzesełka z tego co pisałam z dziewczynami na forum są mega słabe. Rzadko kto dotrwa do momentu kiedy służy jako stolik i krzeselko.
To dziwne.. Córka ma 4 lata i nadal mamy to krzesełko, nic się nie rozpadło i będzie napewno służyć małemu.
Kuzynka również ma ten model z naszego polecenia już 2 lata i sobie chwali.. 🤷‍♀️ Mi się sprawdzilo więc ja od siebie polecam. Owszem kredki schodzą ciężko ale nie miałam z nim problemów
 
A dla mnie to krzesełko to istny horror. Dostaliśmy na start za free, od chrzestnej mojego syna, bo u niej stało, a czyszczenie tego dla niej było straszne. No i dla mnie też, z tym że ono lubi się po paru miesiącach rozpadac dosłownie. Wszystkie tego typu krzesełka z tego co pisałam z dziewczynami na forum są mega słabe. Rzadko kto dotrwa do momentu kiedy służy jako stolik i krzeselko.
To dziwne.. Córka ma 4 lata i nadal mamy to krzesełko, nic się nie rozpadło i będzie napewno służyć małemu.
Kuzynka również ma ten model z naszego polecenia już 2 lata i sobie chwali.. 🤷‍♀️ Mi się sprawdzilo więc ja od siebie polecam. Owszem kredki schodzą ciężko ale nie miałam z nim
 
reklama
Mi nawet fizjoterapeutka, polecana, z w ch*uj iloscia kursow doksztalcajacych, wykladajaca na uczelni, wlascicielka osrodka fizjoterapi, prywatnie matka trojki, tak polecila. M jak mama I takich tam , nie czytam. Za duzo ******* I przeklaman.
Ja nie wyobrażam sobie będąc sama z dwójką karmić na rękach bo to dla mnie dopiero kombo.. By the way jaka ilość na łyżeczce należy podać dziecku żeby się zakrztusiło będąc np w foteliku 🤔
Fotelin dla dziecka które nie siedzi samodzielnie też nie jest za dobre..
 
Do góry