reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u ginekologa. Poza rozwarciem, które było poprzednio nic się nie zmieniło, a nawet szyjka zrobiła się bardziej twarda, więc lekarz zdecydował zrobić mi masaż szyjki macicy, powiedział że to może wywołać poród. Czuję się okropnie, wszystko mnie boli, ogólnie nie polecam. Teraz czekam czy czy to faktycznie przyspieszy akcję, choć ja akurat nie narzekam na to że mały siedzi sobie w brzuchu. Jedno jest pewne, skurcze się nasiliły, więc może faktycznie okaże się że szybko powitam synka. Mały szacunkowo waży już 3500 😊
 
reklama
Wczoraj byłam na ostatniej wizycie u ginekologa. Poza rozwarciem, które było poprzednio nic się nie zmieniło, a nawet szyjka zrobiła się bardziej twarda, więc lekarz zdecydował zrobić mi masaż szyjki macicy, powiedział że to może wywołać poród. Czuję się okropnie, wszystko mnie boli, ogólnie nie polecam. Teraz czekam czy czy to faktycznie przyspieszy akcję, choć ja akurat nie narzekam na to że mały siedzi sobie w brzuchu. Jedno jest pewne, skurcze się nasiliły, więc może faktycznie okaże się że szybko powitam synka. Mały szacunkowo waży już 3500 😊
TO dawaj kochana znać jak postępy 🙂 ja miałam taki masaż przy poprzednim porodzie, wiem, że to boli ale mi akurat dużo pomógł, bo akcja nie chciała iść dalej a po tym szybko poszło 🙂
 
Dziewczyny, kilka dni temu w końcu doszliśmy do jakiegoś porozumienia z imieniem, tzn jakiś pomysł wpadł 🙂 prawdopodobnie będzie Lucjan. Co myślicie o tym nietypowym imieniu? Nie zbyt "dziwne"?
Mi się podoba, osobiście lubię takie powiedzmy mniej standardowe imiona. Co prawda może być tak, jak pisała jedna z mam- dziś imię jest rzadko spotykane a za dwa lata jest już na liście top 10. Co nie zmienia faktu, że imię bardzo ładne 😊
 
39 tydzień .
Mnie dzisiaj dziewczyny chlusnelo w brzuchu tak się wystraszyłam nie wiedziałam co to i potem patrzę brzuch opadł. Jezu co za różnica i krzyż zaczął mnie bolec 😳 jejku moze urodzę na dniach 😹
Z tego co opisujesz wydaje się, że jesteś już naprawdę blisko porodu. Czas pokaże ale myślę że jednak urodzisz przed 01.11, ja raczej też bo po tej wczorajszej wizycie u gina co chwilę brzuch mi się napina. Ewentualnie, jeśli się mi nie powiedzie mam wyznaczony ostateczny termin na stawianie się w szpitalu -08.11
 
39 tydzień .
Mnie dzisiaj dziewczyny chlusnelo w brzuchu tak się wystraszyłam nie wiedziałam co to i potem patrzę brzuch opadł. Jezu co za różnica i krzyż zaczął mnie bolec 😳 jejku moze urodzę na dniach 😹

Mi brzuch opadł z półtora tygodnia temu... I nic 😔. Poza tym, że opadł nie wiele się zmieniło, nadal cisza 😔
 
Mi brzuch opadł z półtora tygodnia temu... I nic 😔. Poza tym, że opadł nie wiele się zmieniło, nadal cisza 😔
Mi niby też ( wizualnie), ale zgaga wróciła od 3 dni ze zdwojoną siła. Czy Wam też jest tak niedobrze jak tylko zgłodniejecie? Rano wstaje i jeśli nie jem w nocy (🤦) to już jestem głodna i już jest mi niedobrze... Potem tak cały dzień, ciężko coś jeść.
Ja rodzilam tam syna 7 lat temu naturalnie. Tym razem cc.
I jak było? Ja rodziłam 10 lat temu ale na kopernika. Mimo, że miałam 19 lat i byłam pewna, że będą mnie traktować z góry, to powiem Wam, że byłam mega zaskoczona pozytywnie, wszyscy mnie chwalili, że taka młoda a tak sobie świetnie poradziłam, bez znieczulenia i nacinania 🙂
 
reklama
Wczoraj z nerwów wzięłam się za robotę i niestety trochę dźwigalam (złożyłam w końcu basen sprzed bloku, spakowałam i wyniosłam na strych) ciężkie bydlę ale musiałam się czymś zająć 😒 dziś boli mnie trochę podbrzusze jak na okres ale może przejdzie 🤷 obym nie dopierdzielila do pieca tym 😞
 
Do góry