reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Niestety masz cukrzycę ciążową. Na pewno dostaniesz skierowanie do diabetologa
Slabiutko wyszło ... cały czas od początku ciąży mam problem z jedzeniem na wszystko prawie mnie odrzuciło słodkie tłuste surowe ... najbardziej pasuje mi sałata szypiorek kolendra pomidory i kiszone ogórki. ...a i tak wyszła cukrzyca ciazowa ...aż się boje jak ja będę teraz jadla skoro od początku ciąży jem inaczej zdrowiej regularnie posiłki co 3h bo jak nie zjem to słabo mi się robi albo w brzuszku burzy... aż się sama zastanawiam jak to teraz u mnie będzie
 
Hej 😊kilka dni temu robilm krzywa cukrowa 19tyd+5dni i wyszło mi
Na czczo 90
1h - 203
2h - 163
Czy któraś z was miala podobne wyniki może. ..
To jext cukrzyca ciazowa
Ja mam:
- na czczo - 90
- 1 h - 160
- 2 h - 162

i mam cukrzyce ciążowa, skierowanie do diabetologa, wiec będzie dietka i codzienne sprawdzanie cukru „z palca”
 
Ja mam:
- na czczo - 90
- 1 h - 160
- 2 h - 162

i mam cukrzyce ciążowa, skierowanie do diabetologa, wiec będzie dietka i codzienne sprawdzanie cukru „z palca”
Ty masz wsumie tylko przekroczenie po 2h ...a mi jak widać wogole ciężko z glukozy schodzilo .... ja to wsumie i tak mam "diete" prawie od początku ciąży bo mi się organizm buntowal na jedzenie a i tak wyszła cukrzyca ciazowa ale i tak się ciesze ze to jest ciazowa czyli raczej etap przejściowy a nie cukrzyca która się ujawniła w czasie ciąży. ...plus tego taki ze jak narazie kg mam jeszcze na minusie
 
Oj ta dieta to urmtrapienie też mam niestety cukrzycę od początku ciąży a od jakichś dwóch tygodni zaczęłam brać dodatkowo insulinę. Apetyt zacząl mi dopisywać a organizm przestał radzić sobi e z cukrem
 
Slabiutko wyszło ... cały czas od początku ciąży mam problem z jedzeniem na wszystko prawie mnie odrzuciło słodkie tłuste surowe ... najbardziej pasuje mi sałata szypiorek kolendra pomidory i kiszone ogórki. ...a i tak wyszła cukrzyca ciazowa ...aż się boje jak ja będę teraz jadla skoro od początku ciąży jem inaczej zdrowiej regularnie posiłki co 3h bo jak nie zjem to słabo mi się robi albo w brzuszku burzy... aż się sama zastanawiam jak to teraz u mnie będzie
No niestety, to, że jesz zdrowo od początku to nie znaczy że cukrzycy nie będzie. Po prostu w tym stanie (ciąża) inaczej pracuje Twój organizm i nie radzi sobie z cukrem niezależnie od tego co jesz. Lekarz na pewno znajdzie dobre rozwiązanie. Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze ;) dasz radę!
 
No niestety, to, że jesz zdrowo od początku to nie znaczy że cukrzycy nie będzie. Po prostu w tym stanie (ciąża) inaczej pracuje Twój organizm i nie radzi sobie z cukrem niezależnie od tego co jesz. Lekarz na pewno znajdzie dobre rozwiązanie. Trzymam kciuki, na pewno będzie dobrze ;) dasz radę!
Bardziej nawet mnie to właśnie śmieszy ze człowiek zdrowo je a i tak jest cukrzyca .... ale mysle ze spokojnie dam rade bo nie mam wsumie jak narazie żadnych dziwnych zachcianek a może mam poprostu źle posiłki zbilansowane ...no i świadomość że teraz to nie chodzi tylko o mnie a o bobaska o najważniejsza istotke na świecie która musi zdrowo rosnąć i się rozwijać to tym bardziej trzeba dbać o siebie i pilnować się i walczyć z ta cała nieszczęsna cukrzyca
 
Oj ta dieta to urmtrapienie też mam niestety cukrzycę od początku ciąży a od jakichś dwóch tygodni zaczęłam brać dodatkowo insulinę. Apetyt zacząl mi dopisywać a organizm przestał radzić sobi e z cukrem
Mam nadzieje ze podolam 😊😊 ja mam jak narazie dobrze bo żadnych zachcianek a raczej odruch fuuuj 😂😂
 
Witam😀
Ja dopiero jestem przed badaniem krzywej cukrowej,trochę się boję o wynik ale mam nadzieję że będzie ok🐵
Jak Tam się czujecie dzisiaj?
Mi już sporo brzuszek się powiększył.Teraz zaczął się 24tc. A zaczęły się Wam skurcze BH ? U mnie już są brzuch twardnieje kilka razy na dzień.
 
reklama
to co dziewczyny szczepicie się? Bo zbliża mi się termin szczepienia i może ktoś w tym czasie się szczepił ? ja będę zaczynac 26 tydz jak bede miała szczepienie .
 
Do góry