reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
A juz mam :) młody zdrowy , tylko zastanawianie jedna rzecz był na usg w 17 tygodniu poznać płeć i bylo napisane łożysko na ścianie przedniej , teraz mam na ścianie tylniej czy to możliwe ?
 
Tak zrobię :) a są jakieś wskazania co do ilości które warto/można jeść w ciągu dnia?
Ja jem tak garstke dziennie (no chyba ze zapomnę to mam dłuższą przerwę 😂) ... mi we wcześmiesznych badaniach tez wyszły bakterie w moczu to brałam urosept tak mi zapisał ginekolog ...to są ziołowe tableteczki i jadłam zurawine ...tabletki się skonczyly dawno a zurawine jem do dzisiaj i będę chyba do końca jeść 😊😊😊ostatnio bakterii nie miałam już ale za to te ciała ketonowe ....badanie krwi mam ok a z moczem co wyniki coś nie tak ...ale ginekolog na spokojnie ze to nic strasznego zawsze wytłumaczy i ja naprawdę luzuje 😊😊😊
 
A juz mam :) młody zdrowy , tylko zastanawianie jedna rzecz był na usg w 17 tygodniu poznać płeć i bylo napisane łożysko na ścianie przedniej , teraz mam na ścianie tylniej czy to możliwe ?
Moja siostra też tak miała, na usg 1 trymestru łożysko było na przedniej ścianie, a na usg 2 trymestru już było na tylnej ścianie. Szczerze, to ja też trochę liczyłam że u mnie też się przemieści ale w moim przypadku zostało na przedniej ścianie.
 
U mnie na usg prenatalnym I trymestru też łożysko było na przedniej ścianie, a teraz na prenatalnych II trymestru już łożysko jest w dnie macicy.
 
hej dziewczyny wróciłam z wizyty miałam zobaczyć jego buźkę w 4d ale był tak dziwnie ułożony i twarz była zakryta :( szkoda kurcze a poza tym wszystko sprawdzał i jest idealnie 🥰 czy wasze zdjęcia z usg tez są już mało wyraźne ?? nic z tego nie widać na początku było fajnie a teraz od kilku wizyt nic konkretnego 23 tydzień. No i dostałam ochrzan za dużo przytyłam wizyty mamy co 3 tyg ciagle tyłam 1,5kg grzecznie a teraz 3 kg w ciągu 3 tygodni jestem ogólnie niska i przed ciąża się odchudzałam a teraz taki zong.. no nie ukrywam ze teoche sobie pozwoliłam z jedzeniem twraz mam stracha ze do 9 miesiąca to nie wiem ile przytyje 😫 a wy jak??
 
Dziewczyny mam mieć niedługo prenatalne. To będzie 21+4. Oni robią tylko badanie USG czy pobierają też krew do tych prenatalnych?
 
reklama
Do góry