reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

hej dziewczyny wróciłam z wizyty miałam zobaczyć jego buźkę w 4d ale był tak dziwnie ułożony i twarz była zakryta :( szkoda kurcze a poza tym wszystko sprawdzał i jest idealnie [emoji3059] czy wasze zdjęcia z usg tez są już mało wyraźne ?? nic z tego nie widać na początku było fajnie a teraz od kilku wizyt nic konkretnego 23 tydzień. No i dostałam ochrzan za dużo przytyłam wizyty mamy co 3 tyg ciagle tyłam 1,5kg grzecznie a teraz 3 kg w ciągu 3 tygodni jestem ogólnie niska i przed ciąża się odchudzałam a teraz taki zong.. no nie ukrywam ze teoche sobie pozwoliłam z jedzeniem twraz mam stracha ze do 9 miesiąca to nie wiem ile przytyje [emoji31] a wy jak??
Cieszę się, że wszystko w porządku! Masz szczęście, że przynajmniej udało się wszystko sprawdzić i wyniki są dobre - ja mam powtórkę połówkowych bo nic nie było widać.... [emoji3]. Też ostatnio wydaje mi się, że dużo tyje, ale jest w granicach oczekiwań. Z tym, że między 20-30 podobno szybko się tyje to może dlatego [emoji853]
 
reklama
hej dziewczyny wróciłam z wizyty miałam zobaczyć jego buźkę w 4d ale był tak dziwnie ułożony i twarz była zakryta :( szkoda kurcze a poza tym wszystko sprawdzał i jest idealnie 🥰 czy wasze zdjęcia z usg tez są już mało wyraźne ?? nic z tego nie widać na początku było fajnie a teraz od kilku wizyt nic konkretnego 23 tydzień. No i dostałam ochrzan za dużo przytyłam wizyty mamy co 3 tyg ciagle tyłam 1,5kg grzecznie a teraz 3 kg w ciągu 3 tygodni jestem ogólnie niska i przed ciąża się odchudzałam a teraz taki zong.. no nie ukrywam ze teoche sobie pozwoliłam z jedzeniem twraz mam stracha ze do 9 miesiąca to nie wiem ile przytyje 😫 a wy jak??
Ja jestem pod koniec 19tc ale jak dotąd waga bez zmian. Waha się plus/minus 0,,5 kg.
 
hej dziewczyny wróciłam z wizyty miałam zobaczyć jego buźkę w 4d ale był tak dziwnie ułożony i twarz była zakryta :( szkoda kurcze a poza tym wszystko sprawdzał i jest idealnie 🥰 czy wasze zdjęcia z usg tez są już mało wyraźne ?? nic z tego nie widać na początku było fajnie a teraz od kilku wizyt nic konkretnego 23 tydzień. No i dostałam ochrzan za dużo przytyłam wizyty mamy co 3 tyg ciagle tyłam 1,5kg grzecznie a teraz 3 kg w ciągu 3 tygodni jestem ogólnie niska i przed ciąża się odchudzałam a teraz taki zong.. no nie ukrywam ze teoche sobie pozwoliłam z jedzeniem twraz mam stracha ze do 9 miesiąca to nie wiem ile przytyje 😫 a wy jak??
Ja kiedyś w ciągu tygodnia przybrałam pół kilo i lekarz też powiedział..... Oooooo przybrała Pani na wadze.... od tamtej pory "staram się" pilnować diety, choć nie zawsze mi się udaje 🙊🙊🙊🙊
 
hej dziewczyny wróciłam z wizyty miałam zobaczyć jego buźkę w 4d ale był tak dziwnie ułożony i twarz była zakryta :( szkoda kurcze a poza tym wszystko sprawdzał i jest idealnie 🥰 czy wasze zdjęcia z usg tez są już mało wyraźne ?? nic z tego nie widać na początku było fajnie a teraz od kilku wizyt nic konkretnego 23 tydzień. No i dostałam ochrzan za dużo przytyłam wizyty mamy co 3 tyg ciagle tyłam 1,5kg grzecznie a teraz 3 kg w ciągu 3 tygodni jestem ogólnie niska i przed ciąża się odchudzałam a teraz taki zong.. no nie ukrywam ze teoche sobie pozwoliłam z jedzeniem twraz mam stracha ze do 9 miesiąca to nie wiem ile przytyje 😫 a wy jak??
Jestem dokładnie 19+1. Przytyłam 5,5kg. Z czego do 13tc był raptem 1kg na plusie. Jeżeli jesz normalnie to się nie przejmuj. Ja w ciążach poprzednich tyłam łącznie 12kg potem 14kg. I wbrew pozorom najwięcej do 34tc potem już jakoś waga stoi.
 
Jestem dokładnie 19+1. Przytyłam 5,5kg. Z czego do 13tc był raptem 1kg na plusie. Jeżeli jesz normalnie to się nie przejmuj. Ja w ciążach poprzednich tyłam łącznie 12kg potem 14kg. I wbrew pozorom najwięcej do 34tc potem już jakoś waga stoi.
Jem jak jem wiecie słodkie za mną chodzi.. brałam jeszcze duphaston do 17 tyg po nim głównie tyłam.. woda mi się zatrzymała przez niego dużo osób przez niego tyle pewnie gdyby nie on to bym mniej przytyła, ale dzięki niemu zaszłam w ciąże w sumie i utrzymałam pierwsza ciąże straciłam..
 
Jem jak jem wiecie słodkie za mną chodzi.. brałam jeszcze duphaston do 17 tyg po nim głównie tyłam.. woda mi się zatrzymała przez niego dużo osób przez niego tyle pewnie gdyby nie on to bym mniej przytyła, ale dzięki niemu zaszłam w ciąże w sumie i utrzymałam pierwsza ciąże straciłam..
Też brałam Duphaston do 16 tygodnia ciąży ,tyle że ja strasznie wymiotowałam i schudłam 6kg
 
reklama
A ja nie wymiotowałam ani razu 😅 i wogole żadnych dolegliwości oprócz bólu pleców :(
Ooo zazdroszczę bo u mnie nadal pojawiają się mdłości i ta niedobrzyca,ale początek to była istna masakra balam się wyjść z domu wszędzie z reklamówka 😅 teraz widzę że chyba pierwszy kilogram zaczynam łapać powoli i bardzo się z tego cieszę bo juz się martwiłam ale byłam prywatnie na wizycie w tamtym tygodniu bo bolał mnie brzuch i maleństwo ma wagę odpowiednią do wieku pomimo że ja chudłam maluszek ciągnął ile potrzebował
 
Do góry